چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

آخرین روزهای برفی چوبر
گرفتن پرینت
کد خبر: 4193  |   تاریخ انتشار:28 فوریه 2015   |   نویسنده: آرتمیسا جهانی

چوبر شوکتی (2)

به گزارش چوبر نیوز، امسال شهر چوبر نیز بمانند برخی از شهرهای ساحلی ایران با کمبود بارش برف مواجه بود. با نزدیک شدن به روزهای آخر سال بنظر می رسد هوا این روزها لطیف تر از قبل شده و دیگر خبری از هوای سرد و برفی نیست و برف زمستانی را تنها در ارتفاعات چوبر می توان مشاهده کرد.

بایرامعلی شریفی یکی از ساکنان چوبر در گفتگو با چوبر نیوز گفت : کمبود بارش برف و باران در زمستان امسال، نگرانی بابت کاشت و برداشت محصولات کشاورزی را بیشتر کرده است. چرا که هر سال در فصل زمستان شاهد بارش برف بیشتری بودیم ولی متاسفانه امسال بارش ها کمتر بوده است.

بیشتر مردم چوبر از راه کشاورزی ارتزاق می کنند که کاشت برنج و پرورش محصول کیوی از مهمترین تولیدات مردم چوبر است که هردو محصول نیاز به آب فراوان دارند و بنظر می رسد با افزایش این روند در تابستان کشاورزان چوبر با مشکل کم آبی مواجه خواهند شد.


  1. بهزاد طوطی گفت:

    سلام من هم خیلی دل گیرم چون برف به چوبر نیامد ولی اما همه می گفتن که برف شدیدی می اید چون تابستان خیلی گرمی داشتیم ولی این جور نشد ممنونم که این خبر هارا می گذارید متشکرم

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876