چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

تامین ارزاق ضروری پایان سال و نظارت بر روند توزیع از وظایف اصلی متولیان امر است
گرفتن پرینت
کد خبر: 4150  |   تاریخ انتشار:18 فوریه 2015   |   نویسنده: آرتمیسا جهانی

image_gallery
به گزارش چوبر نیوز و به نقل از روابط عمومی فرمانداری تالش سومین جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان تالش ظهر روز دوشنبه ۲۷ بهمن به ریاست سید جلال سید محمدی معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری و  با حضور روسای دستگاههای مربوطه در محل فرمانداری شهرستان برگزار گردید .
معاون سیاسی واجتماعی فرمانداری تالش در این جلسه ضمن بررسی مصوبات جلسات گذشته، بر وظیفه همه مسئولین نظارتی شهرستان مبنی بر تنظیم بازار تأکید کرد.
سید جلال سید محمدی در این جلسه گفت : باید با برنامه ریزی کامل و جامع، آرامش در بازار برقرار شود و کالاهای مورد نیاز مردم در دسترس باشد و مردم بتوانند در اسرع وقت کالاهای مورد نیاز خود را تهیه کنند .
و ی همچنین در این جلسه بر نظارت دقیق تاکید و بیان داشت:  در این راستا باید با متخلفین نیز برخورد قانونی صورت پذیرد و اجازه ندهند سود جویان و متخلفین در تنظیم بازار خللی وارد کنند.
سید محمدی در ادامه افزود : نظارت مستمر بر بازار وتامین کالاها وارزاق ضروری مردم یکی از وظایف مهم واصلی متولیان امر بازار بخصوص در روزهای پایانی سال است .
وی خاطرنشان کرد : باتوجه به فرارسیدن ایام پایانی سال و افزایش تقاضای عمومی برای خرید کالا و احتمال تخلف برخی از افراد سودجو در بازار ، تمهیدات لازم را برای مقابله با اینگونه مسائل در سطح شهرستان اندیشیده شود .
سید محمدی اظهار داشت: در همین راستا با برگزاری گشت های مشترک با دستگاههای مرتبط و تشکیل کمیته های بازرسی ویژه نظارت بر امر داروخانه ها ، تامین مرغ منجمد ومشکل افزایش قیمت مرغ ، نظارت بر عرضه نان وکنترل قیمت وضعیت بازار کنترل شود .
در خاتمه این جلسه هریک از مسئولین گزارشی از اقدامات وبرنامه های خود را ارائه دادند .


  1. چوباری گفت:

    به نظر می رسه مسئولین و دست اندرکاران سایت همه باهم رفتن خرید شب عید!!!!!!!!!!

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876