چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

همزمان با سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، مردم شهر چوبر فجر آفریدند
گرفتن پرینت
کد خبر: 4096  |   تاریخ انتشار:11 فوریه 2015   |   نویسنده: admin

به گزارش سایت چوبر نیوز ، راهپیمایی عظیم ۲۲ بهمن از ساعت ۹/۳۰ امروز صبح از جلوی مسجد جامع بازار شهر چوبر آغاز وتامیدان ورزشی فوتبال انجام شد.

 

IMG_6568

این راهپیمایی در نوع خود بی نظیر بود،حضور اقشار مختلف مردم اعم از بازاری،دولتی،کارگر که بادادن شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل …مشت محکمی بر دهان این مستکبرین زدند،مردم قدر این عزت و استقلال را می دانند وباشرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن بار دیگر این پیروزی را جشن گرفتند.

 

IMG_6552

مراسم در میدان ورزشی با مجریگری آقای منشوری آغاز شد و ابتدا تلاوت قرآن توسط مهدی قربانی انجام شد،سخنران این مراسم حاج آقا صبرکار بود که اهداف راهپیمایی ۲۲ بهمن را بیان کردند وافزودند : امروز کشور ما ایران خیلی پیشرفت کرده است و این به برکت انقلاب اسلامی است.

ادامه مراسم با سرود خوانی دانش آموزان دختر دبستان غیر دولتی اسرا و پیش دبستانی ستارگان همراه شد که نظر حاضرین را به خود جلب کرد، بیایینه راهپیمایی را آقای منشوری خواندند که مردم با دادن شعارهای الله اکبر و مرگ برآمریکا و مرگ بر اسراییل وی را همراهی کرده و بار دیگر با رهبر فاضل و انقلاب اسلامی ایران بیعت کردند.

 

IMG_6582

 

انتهای مراسم  با آتش زدن پرچم کشورهای آمریکا واسراییل همراه شد.

 

مسئولینی که در راهپیمایی حضور داشتند : شهردار و شوراهای اسلامی شهرچوبر،خوارزمی سرپرست بخشداری حویق،روحانیون : موسوی و صبرکار، فرمانده پایگاه بسیج،رییس پاسگاه حویق،حاج علی خندستانی، و…


  1. چوباری گفت:

    درود برشرفتون

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876