چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

نامه وارده : اقایان محترم،گناه آنهایی که به شما رای داده اند چیست؟
گرفتن پرینت
کد خبر: 4044  |   تاریخ انتشار:04 فوریه 2015   |   نویسنده: آرتمیسا جهانی

 

DSC_4844

 

به گزارش چوبر نیوز، چندی پیش نامه ایی از طرف یکی از خوانندگان بدستمان رسید مبنی بر اینکه باید برای اداره سایت چوبر نیوز کمی تجدید نظر کنید، و  از شورای شهر هم خواسته بود تا تبعیض و اختلافات را کنار گذاشته و با همدلی و اتحاد بیشتر برای شهر چوبر تلاش کنند. من عین نامه را در اینجا منعکس می کنم و امیدوارم  اینبار شما قضاوت کنید. من اگر احساس کنم برای این سایت مفید نیستم، به هیچ وجه حاضر نیستم خودم را به نظرات و عقاید محترم شما و شهر زیبایتان تحمیل کنم.

 

« اول از همه تشکر می کنم از همه کسانی که برای چوبر زحمت می کشند حال چه شورا ، چه معلم یا چه خبرنگار یا کشاورز و چه دانشجو و کارمند باشند. و با سلام به همه دوستان و غیر دوستانی که خواسته یا ناخواسته نوشته های این سایت را می خوانند و نظر می دهند. من مدتی است با این سایت اشنا شده ام و گه گداری مطالب ان را می خوانم.

واقعیت این است که برخی مطالب چنان به من شور ونشاط می دهد که انرژی درونی ام را دو برابر می کند و دوست دارم بر دستان توانای نویسندگان و گردانندگان سایت بوسه بزنم و از تعریف و گفتن ان برای سایر دوستان و آشنایان و همکارانم احساس غرور می کنم. اما برخی مطالب هم چنان تو برجکم می زنند که با خواندن آن همه داشته ها و نداشته هایم زیر و رو می شوند و آن وقت سایت و خبرنگار و شورا و شهرداری برایم نفرت انگیز می شوند.

با این حال من معتقدم در زندگی باید مثبت اندیش باشیم. در هر جامعه ایی اختلاف سلیقه، بد خلقی، و حتی دشمنی وجود دارد اما ایا دیگران در این مواقع باید آتش بیار معرکه باشند یا اینکه به فکر حل مشکل باشند. گیریم که مشکل شوراهای چوبر و امثال چوبر برای همیشه حل نشود و بدتر هم بشود آیا این درست است ما با یار کشی و رجز خوانی به فکر تخریب همدیگر و شعله ور شدن آتش اختلاف باشیم.

شاید بگویید وظیفه مطبوعاتی ایجاب می کند که بدنبال سوژه های جذاب برای خوانندگان باشید که طرفدار دارد، اما به چه قیمتیی خبرنگار محترم ؟؟؟؟؟؟

این نوشته ها چوبر را اداره نخواهند کرد بلکه بعنوان یک خواننده سایت معتقدم شما باید بدنبال راهکارها  و ایده ها باشید. بگذارید بجای هزار نفری که اعلام کردید، روزی یک نفر از سایت شما دیدن کند اما با دست پر برگردد نه با فکری آشفته و بهم ریخته.

حرکت شما ستودنی و بسیار ارزشمند است و شاید یکی از مهمترین نیازهای جامعه رو به رشد چوبر ما باشد. اما خواهش می کنم نگذارید چوبر نیوز به رسانه جنجالی تبدیل شود…

خانم خبرنگار محترم، شما خوبها را نشان دهید ما خود بدها را تشخیص می دهیم!!! شما شاید چندان شناختی از چوبر و مردمانش ندارید اما سعی دارید بینندگان و طرفداران سایت تان را بیشتر کنید، که بنظرم بیشتر سراغ سوژه هایی می روید که جنجالی اند . شما از آب گل آلود ماهی می گیرید… خدا بخیر کند… باید تصمیم گیرندگان سایت در این مورد و انتخاب برخی ها تجدید نظر کنند…

اما سوالی هم از شورا ها دارم، اقایان محترم شورا، گناه آنهایی که شما را وکیل خود انتخاب کرده اند چیست؟ من به عنوان یک چوبری به شما رای دادم که مشکلات ما را حل کنید نه اینکه با یار کشی باری بر دوش ما بگذارید. چرا باید مرا بر سر دوراهی قرار دهید که یا باید با شما باشم یا با آنها ؟

مثلا دیدار با فلان شخص یا اجرای فلان برنامه چه صدمه ایی به شهر زده که اینقدر در سرنا و کرنا می کنید؟؟؟؟ در و دروازه بهانه و اعتراض همیشه باز است و اگر بجای دیدار با فلان مسئول، پارکی در چوبر افتتاح می شد بازهم پرچم اعتراض بالا بود که چرا با این همه جنگل و دریا برای پارک و فضای سبز هزینه می کنید… چرا وقت باران همه جا را آب می گیرد. اصلا چرا باران می بارد و چرا اینقدر  هوا سرده…؟؟؟… من روی حرفم با همه اعضای شوراست. این گفتمانها خوب نیست که در کوچه و بازار و قهوه خانه ها بجای پیشرفت و سازندگی از اختلاف ها صحبت شود و یار کشی…

این سوالها را یکی باید پاسخ دهد که چرا به اختلافات دامن می زنید چرا در سفر ها و برنامه هایتان تبعیض قایل می شوید، چرا همه اعضا باهم این سفرها را نمی روید یا اگر هزینه دارد چرا نماینده نمی فرستید؟

درب اعتراض همیشه باز است حال چه موافق چه مخالف، اما بیچاره آنهای که به امیدی به شما رای داده اند و الان در آتش اختلافات شما می سوزند. آقایان شورا ما از شما انتظار داریم به فکر ما هم باشید . عمر این پست و مقام زیاد نیست. شما در دوره های بعد هم به سراغ ما می ایید اما باید پاسخ دهید که در این مدت چه کردید؟؟؟

جز من و شما چه کسی چوبر را می سازد؟؟؟ شما خواستید ما حمایت کردیم رای دادیم، حال ما از شما می خواهیم اختلافات را کنار بگذارید و در این ایام مبارک خبر نوید بخشی به مردم دهید که باور کنند آن اختلافات جزیی هم از بین رفته و همه همدل و منسجم برای آبادانی شهر و روستایمان بیش از پیش در تلاشیم.»

یک خواننده سایت (اسم محفوظ)


 1. چوباری گفت:

  به کدوم آدرس شما نامه ارسال شده؟ لطفاً بفرمایید. شاید کسی باشما کارداشت.
  امیدوارم این نوشته ها ازروی غرض ورزی نبوده و امثال این نامه ها برای کلیک بیشترسایت نباشد.!

 2. پاسخ:
  سلام شما می توانید به یکی از روش های زیر نوشته (مطالب)خود را برای ما ارسال کنید.
  در سایت چهار روش برای این امر در نظر گرفته شده:
  ۱-ارسال از طریق فرم تماس با ما (بخش ارتباط با ما)
  ۲-قسمت مطالب ارسالی
  ۳-ارسال از طریق ایمیل(info@chobar.ir)
  ۴-شماره تماس مدیر سایت آقای شوکتی(۰۹۱۲۲۰۲۱۶۷۶)
  ۵-ایمیل خانم جهانی artmis2040@gmail.com

 3. مهناز گفت:

  میگم ته صندوق پستی تو.نو هم یه نیگا بندازین شاید جو.اب و.ارده ایی هم از برخی ها رسیده باشه و شما یادتو.ن رفته بچاپید.

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876