چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

درد دل دو عضو شورای شهر با مردم
گرفتن پرینت
کد خبر: 4026  |   تاریخ انتشار:26 ژانویه 2015   |   نویسنده: آرتمیسا جهانی

سایت چوبر نیوز بنابر رسالت آگاهی و اطلاع رسانی خود به مردم  روز شنبه خبری را در رابطه با دیدار برخی از اعضای شورای شهر چوبر با مسئولین ارشد کشوری منتشر کرد که دو عضو شورا در اعتراض به این اقدام، جوابیه ایی برای انتشار در کنار همان گزارش فوق الذکر ارسال کرده اند که بنابر وظیفه رسانه عینا در اینجا منتشر می شود.

 

shora

 

با عرض سلام و خسته نباشید.
از همه کسانی که در راه اندازی سایت شهر چوبر قدم برداشته اندکمال تشکر و قدر دانی را داریم. درد دلیست از دو عضو شورای شهر برای مردمان شریف شهرمان چوبر.

همشهریان عزیز چوبری

ما تا به امروز بخاطر مردم عزیز شهر چوبر سکوت کرده و مدارا کرده ایم ولی صبر هم اندازه ای دارد عزیزان ،ما دو عضو شورا از هیچ یک از سفرهای دوستان خبر نداشته و نداریم و همه سفرها را بی خبر و بدون اطلاع راهی می شوند ما با این سفرها مخالف بوده و هستیم چرا که یک شورا به عنوان نماینده مردم شریف شهر چوبر برای اینکه بخواهد به فکر عمران و آبادانی شهر چوبر باشد باید سلسله مراتب شهرستانی و استانی را رعایت کندو بخاطر گرفتن عکس و تبلیغات انتخاباتی مسولین ذیربط را زیر پا نگدارد و امید وارم از این سفرهای کشوری نتیجه ای هم حاصل شود و هدف عمران و آبادانی شهر چوبر باشد نه هدف شخصی مثل سفرهای قبلی که فقط هزینه رو دوش شهرداری گذاشته شد و بخاطر …………….رفته بودند و از بیت المال هزینه کردند.

چوبر شهریست زیبا با مردمانی فهیم و دوست داشتنی و نیاز به عمران و آبادانی دارد نه……….حرف دل زیاد است شهرهای همجوار در حال پیشرفتو ما در حال در جا زدن همشهریان عزیز ما همیشه جهت پاسخ گویی در مورد شهرمان در خدمت شما هستیم.

باتشکر فراوان


برچسب‌ها:
 1. Patriot گفت:

  بسیار بدیهی است که عوام فریبی شورا ها برای بنده ثابت شده است. ما قشر تحصیل کرده گرچه بدنبال فراهم کردن هزینه های زندگی برای خود و خانواده هستیم ولی شعورمان را به دست شما دوستان نمی دهیم ما محبتمان را پای شما ریختیم ولی اعتمادمان را از شما دریغ می کنیم . سه عضو در ظاهر کاری، نمی دانند ذهن پدر و مادران پیر را می توانند منحرف کنند و فریب دهند ولی ما را نه.
  اما شما دو عضو گرامی عدم آگاهی شما از برخی قوانین ما شهروندان را اذیت می کند یا همان اول انصراف می دادید یا اگر تصمیم بر ماندن داشتید فکر این روز ها را می کردید
  از افکار سنتی شما شورا ها خسته ایم
  از ذوق زدگی بچه گانه شهردار خسته ایم
  از دست آقای … خسته ایم
  چوبر نیاز به خانه تکانی ذهنی، فکری، فرهنگی دارد نه عکس ها و مصاحبه ها
  شما ها به فکر خودتان هستید نه شهر چوبر
  ای کاش اخلاقیات اجازه می داد از این بیشتر بنویسم

 2. یاسر. پ گفت:

  واقعا من خودمو نمی بخشم که به شما دو نفر رأی دادم ، بهتره شما با این تفکراتتون و بیسوادیتون و ترس از اینکه نتونین جلویه کسی حریف بزنین خودتونو در سوراخ موش قائم کنیین.

  لاقل عرضشو دارن میرن به وزارتخونه اما شما دو نفر…………………………..

  • چوبری گفت:

   عزیز سلام منکه میدونم شما به اون دو نفر رای دادی آیا خبر داری واس چی رفته بودن و دست آوردهایشان از این سفرها چه بوده است آیا در کنار همدیگر حرکت کردن و جمعی فکر کردن بهتر است یا بصورت انفرادی حرکت کردن آیا عکس گرفتن و رفتن وزارت خونه با سفارش و صرف هزینه های کلان ارزش آن را دارد آیا تجربه کرده اید اگر چهار نفر دست به دست هم دهند دو نفر خیلی سخت می توانند کاری انجام دهند آیا می دونی چرا ساختار شورا هارو فرد معین کردن آیا بدون اینکه کسی بخواد شمارو با خودش ببره تونستی خودتو تحمیل کنی و به زور باهاش بری آیا به جای حقوق سه نفر از فامیلهایشان به عنوان نگهبان در طرح ساحلی برج نوری و فضای سبز اجرا می کردند بهتر نبود آیا میدونی عضو شورات از آقای هاشمی در خواست و نامه اشتغال برای پسراش داده بود کاش ای کاش ای کاش بخاطر شهر چوبر رفته بودند. کاشکی یکمی واقع بین باشیم و به کسی تهمت نزنیم و با سند و مدرک صحبت کنیم

 3. Patriot گفت:

  آقا یاسر توهین لیاقت این دو نفر نیست گرچه اصلا مشخص نیست جنابعالی به این دو نفر رای دادی یا نه دور نمای حرکت اون سه نفر خوبه ولی …
  شریعتی میگه: وای به حال کشوری که عمل مدرنیته قبل از فکر مدرنیته وارد اون بشه
  الان شهر ما همینه عزیز فقط حرکت ها بزرگه ولی فکری پشتش نیست بخدا که به نفع چوبر باشه

  نمونه:
  افتتاح چندین باره طرح ساحلی
  ساخت میدان شومی که آبروی مارو برد
  سرعت گیر های معروف
  مهندس اینا با پول من و تو دارن خودنمایی می کنن نه قلی پور و مختارپور گرچه من از این دو نفر هم گلایه دارم ولی از بقیه بیشتر.

 4. چوباری گفت:

  بدبختی ما اینه که درشهرما هرکسی از پشتوانه فامیلی برخوردار باشه رای میاره نه کسی که لیاقت داره، اما درباره موضوع فوق، نفس این حرکت بد نیست درصورتی که هدف رسیدگی به مشکلات باشه نه تبلیغ برای خودشان کما اینکه شوراهای دومی هم دنبال اون کشتی گیر یابازیگر رفته و عکس گرفتن.(آخه کارمند دیوان عالی چه ربطی به قوه مجریه داره) ولی نظر شخصی بنده درباره اختلاف دو تیم شورا اینه که دعواشخصی بوده و به نوعی جنگ جنگ قدرت است که متاسفانه دود آن فقط به چشم مردم رفته و مردم چوبر هیچ سودی از آن نمی برند.

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876