چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

مدیران اجرایی چوبر در ساختمان وزارت کشور
گرفتن پرینت
کد خبر: 4007  |   تاریخ انتشار:24 ژانویه 2015   |   نویسنده: آرتمیسا جهانی

vin

 

به گزارش چوبر نیوز، برخی از اعضای شورا به همراه  شهردار شهر چوبر با قائم مقام وزیر کشور و معاون قضایی دیوان عالی کشور در تهران دیدار کردند.

در این دیدار مهم که روز شنبه چهارم بهمن ماه  در ساختمان وزارت کشور برگزار شد، رییس شورای شهر چوبر گزارشی از شهر ساحلی چوبر و مسایل و مشکلات پیش روی آن را به سمع و نظر دکتر امیری (قائم مقاوم وزیر کشور ) و همچنین دکتر ابراهیمی (معاون قضایی دیوان عالی کشور ) رساند.

بر اساس این گزارش، قائم مقاوم وزیر کشور، علاوه بر تماس تلفنی با استاندار گیلان، طی نامه ایی از استاندار گیلان خواست تا اقدامات لازم را  جهت حل مسائل و مشکلات شهر چوبر تالش، تسریع نمایند.


برچسب‌ها:
 1. عادل بقائی گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید به مدیران محترم اجرایی شهر چوبر.
  حرکت روبه جلو شما عزیزان برای ترقی و توسعه شهر چوبر خوب است، ولی مراقب این میانبرها باشید
  که در نهایت منجر به ضرر و عقب ماندگی اهداف نشود !
  چون اینگونه دیدارها و نشستها بعضاًبازخور خوبی پیدا نمی کنند! چه بسا احتمال دارد شکاف در میان مسئولین شهر چوبر با مدیران ارشد استانی و شهری (استاندار و نمایندگان وفرماندار ) بوجود آید.
  مگراینکه اینگونه دیدارها را بصورت دوستانه ، سری و بدون اطلاع رسانی انجام دهید.
  لذا چنانچه امتیازی از این دیدارهای سری و استراتژیک نصیب چوبر شود.در نهایت مرهون زحمات شما تلقی خواهد شد. متشکرم سربلند و پیروز باشید.

 2. چوبری گفت:

  سلام دوستان آقایان شورا خسته نباشن چرا که بعد دیدار با مجمع تشخیص مصلحت نظام چوبرو گلستان کردند فکر کنم حاج رضوان طرحهای خوبی داشته لابد خدا کنه فاکتور مخارجشان زیر ۵ میلیون باشه قابل توجه آقایان شورا چرا همش عکس میگیرن برای تبلیغات رفتن یا نیت خیر بوده راستی چرا دو عضو شورا خبر از سفر شما نداشتن دوستان همین که از افراد نزدیکتان تو طرح ساحلی استفاده میکنین و حقوق میدین به بهانه نگهبانی نیات خیر شمارو کاملا مشخص می نمایند. آقای شوکتی یه سوال از شما آیا اونجا حضور داشتید و شاهد تماس تلفنی بودید یا بر اساس سخنان دوستان مطالب رو منتشر می کنید از چیزی که مطمئن نیستید منتشر نکنین.

 3. درد دل دو عضو شورا با مردم شریف شهر چوبر گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید.
  از همه کسانی که در راه اندازی سایت شهر چوبر قدم برداشته اندکمال تشکر و قدر دانی را داریم
  درد دلیست از دو عضو شورای شهر برای مردمان شریف شهرمان چوبر

  همشهریان عزیز چوبری ما تا به امروز بخاطر مردم عزیز شهر چوبر سکوت کرده و مدارا کرده ایم ولی صبر هم اندازه ای دارد عزیزان ،ما دو عضو شورا از هیچ یک از سفرهای دوستان خبر نداشته و نداریم و همه سفرها را بی خبر و بدون اطلاع راهی می شوند ما با این سفرها مخالف بوده و هستیم چرا که یک شورا به عنوان نماینده مردم شریف شهر چوبر برای اینکه بخواهد به فکر عمران و آبادانی شهر چوبر باشد باید سلسله مراتب شهرستانی و استانی را رعایت کندو بخاطر گرفتن عکس و تبلیغات انتخاباتی مسولین ذیربط را زیر پا نگدارد و امید وارم از این سفرهای کشوری نتیجه ای هم حاصل شود و هدف عمران و آبادانی شهر چوبر باشد نه هدف شخصی مثل سفرهای قبلی که فقط هزینه رو دوش شهرداری گذاشته شد و بخاطر …………….رفته بودند و از بیت المال هزینه کردند. چوبر شهریست زیبا با مردمانی فهیم و دوست داشتنی و نیاز به عمران و آبادانی دارد نه……….حرف دل زیاد است شهرهای همجوار در حال پیشرفتو ما در حال در جا زدن همشهریان عزیز ما همیشه جهت پاسخ گویی در مورد شهرمان در خدمت شما هستیم. باتشکر فراوان

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876