چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

معرفی شهر چوبر در شبکه جهانی جام جم
گرفتن پرینت
کد خبر: 3999  |   تاریخ انتشار:24 ژانویه 2015   |   نویسنده: admin

04-18-2014

 

 

به گزارش سایت چوبر نیوز، فرهاد حیدرنیا رییس شورای اسلامی شهر چوبر گفت : به زودی ظرفیت گردشگری چوبر در برنامه  اینجا ایران است شبکه جهانی جام جم پخش می شود.

فرهاد حیدرنیا در نشست شورای اسلامی شهر چوبر اظهار کرد: شوراهای اسلامی بر اساس قانون اساسی از ارکان تصمیم گیر نظام هستند، که در اصول ۱۰۳ تا ۱۰۶ قانون اساسی به این موضوع پرداخته شده است. وی افزود ما در راستای وظایف قانونی خود در دوره چهارم شورای اسلامی کارهای مهمی را برای شناسایی شهر چوبر و مردم با فرهنگ و پرتلاش شهر چوبر در سطح کشور انجام داده ایم.

رییس شورای اسلامی شهر چوبر گفت: برای اینکه پروژ ه های ما نتیجه بخش باشد اقدام ها باید همزمان در تمام زمینه ها پیشرفت کند، وی توجه به اقدام های فرهنگی، شناسایی منطقه و جذب گردشگر را ضروری دانست و در توسعه شهر چوبر تاثیر گذار خواند و یاد آور شد برای رسیدن به توسعه همه جانبه باید درتمام زمینه ها فعالیت داشته باشیم.

حیدرنیا با اشاره به اینکه طرح ساحلی شهر چوبر را تابستان راه اندازی کردیم گفت: این طرح امسال با حضور گردشگران در منطقه چوبر از نظر اقتصادی دارای رشد خوب و چشمگیری بوده است.

وی با بیان اینکه برای بازگشایی دوربرگردان و احداث میدان شهر چوبر تلاش هایی صورت گرفته است، تصریح کرد: تا ابتدای سال ۹۴ نسبت به احداث میدان اقدام و میدان آماده بهره برداری می شود.

رییس شورای اسلامی شهر چوبر خاطر نشان کرد: روشنایی خیابان امام خمینی (ره) از پل شهر تا میدان، تعداد ۳۳ تیر تلسکوپی نصب شده و امسال در دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی با نصب ترانس این تیرها روشنایی خیابان مذکور آماده و به مرحله بهره برداری می رسد.

وی برطرف شدن آبهای سطحی در مقابل دبستان شهید عضدی للکه محله وآسفالت راه مدارس شهر چوبر، جدول گذاری خیابان ها، نصب کانال آب در وسط بازار شهر چوبر و تعریض مغازه های بازار را ازجمله فعالیت های دیگر انجام شده توسط شورای شهر و شهردار چوبر عنوان کرد.

حیدر نیا گفت : برنامه ای از ظرفیت گردشگری شهر چوبر ضبط شده که به زودی از طریق برنامه اینجا ایران است شبکه جهانی جام جم پخش می شود که نقش مهمی در معرفی شهر چوبر به جهانیان دارد.


برچسب‌ها:

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876