چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

مردم شهر چوبر انسانهای صادق هستند
گرفتن پرینت
کد خبر: 3864  |   تاریخ انتشار:11 ژانویه 2015   |   نویسنده: admin

به گزارش سایت چوبر نیوز، اسماعیل عظیمی کهن یکی از فرهنگیان بازنشسته و قدیمی شهر چوبر می باشند. معلمی مهربان و زحمتکش که چند سالی است بازنسته و خانه نشین شده است اما هنوز روحیه شاد و چهره خندان خود را حفظ کرده است. به گفته خودش ، او متولد  ۱۳۲۶ آستارا می باشد، در سال ۱۳۴۸ به استخدام اداره آموزش و پرورش در آمده و از سال ۱۳۵۳ چوبر را برای سکونت و تدریس انتخاب کرده است.

12

 

عظیمی کهن ۱۷ سال  به طور مستمردر مدارس چوبر تدریس کرده است، البته از ۳۰ سال فعالیت معلمی فقط ۶ سال را در شهرستان فومن و بقیه را در شهرستان تالش خدمت کرده است.

از ایشان در مورد سپری کردن دوران بازنشستگی پرسیدم که گفت : بیشتر اوقات به مطالعه مشغولم و اغلب هم برای خرید نان و مایحتاج به بازار می روم.

وی تا حالا دانش آموزان زیادی را آموزش ریاضی داده است از جمله شهیدان گرانقدر شهید زردیپور، شهید شوکتی، شهید ایرج حقی و به گفته خودش با شهید عزتی با اینکه محصل وی نبوده  رابطه صمیمی داشته است، (روحشان شاد ویادشان گرامی…)

از شخصیتهای برجسته ونخبه چوبر هم که دانش آموز او بوده اند: دکتر مقصود فقیرپور، دکتربهرام قلمی،حاج علی خندستانی، کربلایی زاهد خندستانی ودکتر بختیار حیدرنیا را می توان نام برد.

در مدت ۴۰ سالی که در چوبر زندگی میکند نظرش را راجع به مردم پرسیدم که گفت: چوبر و مردمانش خیلی خوب هستند ،همه در کنار هم با آرامش زندگی می کنند چون انسانهای صادق هستند.

در مورد شهرداری و شورای فعلی شهر چوبر هم پرسیدم که گفتند با اینکه آشنایی حضوری با شهردار جدید ندارم ولی عملکرد ایشان نشان دهنده فردی توانمند می باشد وی همچنین افراد شوراها را هم زحمتکش خطاب کردند.

در آخر از عوامل سایت چوبر نیوز بخاطر این گفتگو و یاد کردن پیشکسوتان تشکر کردند و ما هم برای ایشان آرزوی طول عمر و سلامتی را خواستاریم.


 1. مهناز گفت:

  خدا عمرت بده استاد….
  می دونید چه کسانی را تحویل جامعه داده…
  مادرم زمانی شاگردش بوده. میگه همه از ترس او ریاضی را فول شدیم… واقعا خدا عمرت بده معلم عزیز و دوست داشتنی ما…

 2. قلی پور گفت:

  آقا اجازه…
  خیلی دوستت داریم…
  قدر زحماتت را همیشه می دانیم معلم عزیزم

 3. ساینا گفت:

  من یک سال شاگردش بودم سوم راهنمایی نمره ریاضی ام که نهایی هم بود ۱۹/۷۵ شد واقعا دبیر زحمتکشی بود خدا عمرش بده

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876