چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

برنامه مسابقه محله چوبر جمعه از تلویزیون پخش می شود
گرفتن پرینت
کد خبر: 3827  |   تاریخ انتشار:06 ژانویه 2015   |   نویسنده: علیرضا شوکتی

 

2

 

 

برنامه مسابقه محله که اخیرا در چوبر فیلمبرداری شد روز جمعه ۱۹-۱۰-۹۳ ساعت ۹ الی ۱۱ صبح از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

فرهاد حیدر نیا، رییس شورای شهر چوبر در گفتگو با سایت چوبر نیوز، ضمن اعلام این خبر گفت: با هماهنگی های انجام شده با تهیه کننده برنامه مسابقه محله، همزمان با هفته وحدت و روز میلاد با سعادت پیامبر اعظم (ص)، برنامه مسابقه محله چوبر زودتر از موئد و در روز جمعه این هفته از شبکه دو سیما پخش می شود.

وی افزود: قرار بود این برنامه بعدا از تلویزیون پخش شود اما تهیه کننده به دلیل تصاویر زیبایی که از مناطق مختلف چوبر گرفته بود ترجیح داد این برنامه را همزمان با میلاد پیامبر به روی آنتن ببرد.

حیدرنیا اضافه کرد : البته به غیر از برنامه مسابقه محله، تصاویری که از مناطق مختلف چوبر تهیه شده در آینده نزدیک از شبکه جام جم و در برنامه « اینجا ایران است » نیز پخش خواهد شد که زمان پخش آن متعاقبا اعلام خواهد شد.

 


 1. مهناز گفت:

  شما که خبرنگارید بفرمایید چقدر پول بی زبان صرف این برنامه کردید؟
  شما از جیب مردم چوبر برای هدف شخصی خود هزینه می کنید. به مردم رو راست بگید که پول اداره سایت، دعوت از هنرمندان،بنرهای جور واجور الکی و…از جیب شماست.
  شما خانم جهانی را برای سایت انتخاب کردید که نه چوبریها را می شناسه نه چوبریها اونو می شناسند. راحت سر خیلی چیز ها که به نفع تان نیست سرپوش میگذارید. جریان پارا میدان چی شد؟

 2. مهناز گفت:

  پخشش هم دیدیم بابا ….
  این همه پول برای ۱۵ دقیقه؟؟؟؟؟
  چندان جالب نبود

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876