چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

دعوا بر سر آسفالت چوبر بالا گرفت
گرفتن پرینت
کد خبر: 375  |   تاریخ انتشار:26 ژانویه 2014   |   نویسنده: علیرضا شوکتی

بر طبق گزارشها شرکت پیمانکار راه سازی که در حال اجرای آسفالت بخشی از خیابانهای چوبر می باشد با  اعتراض شهرداری چوبر متوقف شد.
شهردار چوبر در گفتگویی کوتاه با سایت چوبر گفت : متاسفانه شرکت مجری نه تنها به تعهدات خود در پرژه آسفالت کاری خیابانهای چوبر عمل نکرده بلکه با کم کاری و سوء استفاده ازاعتماد ما بخشی از آسفالت چوبر را برای فروش به خارج از شهر منتقل می کرد.
سید یونس هاشمی افزود : برای آسفالت جدید لازم است بخشی از آسفالت قدیمی را سابیده و مجدا” آسفالت کرد . در حالیکه قیر سابیده شده را می توان در قسمتهایی از جاده های خاکی استفاده کرد که باعث هموار شدن  و  استحکام جاده می شود . اما شرکت پیمانکار با وجود اعتراض ما  بدون اجازه قیرهای کنده شده را به خارج از شهر و برای منافع شخصی خارج می کرد.
وی اضافه کرد : وقتی آنها بدون توجه به اعتراض ما قصد ادامه کار و خارج کردن قیرهای متعلق به چوبر را داشتند، ما هم امروز با لودر و ماشین آتش نشانی جلوی تجهیزات آنها را گرفته و از ادامه کار  جلو گیری کردیم.
هاشمی تاکید کرد : من تا آخر بر مواضع خود در احقاق حق مردم چوبر ایستادگی کرده  و جلوی سوء استفاده افراد سودجو را خواهم گرفت، حتی این ممانعت آگر سبب بازداشت من شود.


برچسب‌ها:

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876