چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

محله ها و مردم چوبر جلوی دوربین صدا و سیما می رود
گرفتن پرینت
کد خبر: 3736  |   تاریخ انتشار:01 ژانویه 2015   |   نویسنده: آرتمیسا جهانی

 

 

roshanpajoh shokati

برنامه مسابقه محله با حضور مردم چوبر و مجریان شبکه ۲ سیما امروز در چوبر فیلمبرداری می شود.

فرهاد حیدر نیا رییس شورای شهر چوبر در گفتگو با سایت چوبر نیوز، با اشاره به لزوم معرفی شهر ساحلی چوبر از طریق کانالها و شبکه های سراسری گفت : چوبر شهری تازه تاسیس اما مملو از پتانسیل های بالقوه برای سرمایه گذاریهای اقتصادی،کشاوزری و صنعتی است. به همین منظور جهت جذب سرمایه گذار در بخش های اقتصادی، گردشگری ، کشاورزی و… باید علاوه بر توسعه عمرانی شهر به سمت معرفی این شهر از کانالهای صدا و سیما و سایت ها و وبلاگها روی بیاوریم.

وی افزود:  پیرو مذاکرات و توافقات قبلی با گروه تلویزیونی مسابقه محله، قرار شد این گروه یکی از برنامه های تلویزیونی خود را در شهر چوبر اجرا کند تا هم بنوعی معرف این شهر بوده و هم باعث نشاط و ایجاد همدلی و همبستگی بیشتر در بین مردم مهمانواز و خونگرم این شهر باشد.

حیدر نیا گفت : این گروه روز پنجشنبه (۱۱ دی ) در بخشهای جداگانه تصاویری از محله ها و مدارس شهر خواهند گرفت و در ادامه، ساعت ۱۲ ظهر روز جمعه با حضور مردم، ویژه برنامه خود را در کاجستان یا همان پارک ساحلی – جنگلی شهر اجرا خواهند کرد.

رییس شورای شهر چوبر، اظهار کرد : تبلیغات گسترده ایی در این خصوص در منطقه از طریق نصب بنر انجام گرفته و احتمال می رود شرکت کنندگان زیادی از رشت، آستارا و تالش داشته باشیم . ضمن اینکه ما از صبح امروز نیز از طریق واحد های صوتی سیار به مردم چوبر اطلاع رسانی خواهیم کرد.

وی تاکید کرد : حضور مردم در این برنامه رایگان می باشد اما برای حضور در جایگاه و مسابقات تلویزیونی هزینه ناچیزی در نظر گرفته شده که باید بپردازند.


دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876