چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

اجرای برنامه تلویزیونی در چوبر توسط مجری برتر صدا و سیما
گرفتن پرینت
کد خبر: 3601  |   تاریخ انتشار:12 دسامبر 2014   |   نویسنده: آرتمیسا جهانی

roshanpajoh shokati

به گزارش چوبر نیوز، مسعود روشن پژوه مجری با سابقه و محبوب کودک و نوجوانان دهه ۶۰ تا ۸۰ و همچنین مجری برتر حال حاضر صدا و سیما، در چوبر برای برنامه تلویزیونی جلوی دوربین می رود. این برنامه که با حضور مردم چوبر اجرا خواهد شد، قرار است از شبکه دوم سیما پخش شود.

رییس شورای شهر چوبر در گفتگویی کوتاه با سایت چوبر نیوز، گفت : مبلغ ۵ میلیون ریال از هزینه اجرای این برنامه پرداخت شده و تیم اجرای برنامه نیز آمادگی خود را برای حضور در چوبر اعلام کرده اند، اما همزمانی این برنامه با ایام محرم و صفر باعث شد تا اجرای این برنامه را به بعد از ماه صفر موکول کنیم.

حیدر نیا اضافه کرد : اجرای این چنین برنامه هایی در معرفی هرچه بیشتر چوبر به مردم سایر نقاط ایران و جهان تاثیر زیادی دارد. بنابراین ما از اجرای اینگونه برنامه ها که در آن مردم شریف و با فرهنگ چوبر هم نقش داشته باشند، استقبال می کنیم.

مسعود روشن پژوه متولد ۱۳۴۳ در کرمان، مجری مشهور و معروف مسابقات تلویزیونی و برنامه های کودک ایران است. او به خاطر صمیمی و طنزپرداز بودنش موفق به جذب طرفداران بسیاری میان نوجوانان و کودکان شد. او (به دلیل شغل و ارتشی بودن پدرش) کودکی را در تهران، دبستان را در همدان، راهنمایی را در اصفهان و دبیرستان را در تهران گذرانده است.
او از بچگی علاقه زیادی به کارهای هنری داشت و در دوران مدرسه، در تئاترهای مختلفی بازی کرد و در سال ۱۳۶۹ به مجریان شبکه ۲ سیما پیوست.


 1. ماناس گفت:

  بنده شخصا به خاطر این حرکت شورا که نشان از درک درستشون برای شناساندن چوبر هستش ممنونم.امیدوارم این حرکات ادامه داشته باشه.

 2. مهناز گفت:

  آقای الحاج فرهاد حیدرنیا
  این حرکت شما قابل ستایش است . بدینوسیله از شما و تمام دست اندرکاران عزیزی که بنوعی در معرفی چوبر تلاش می کنند باید تشکر گردد.
  حالا کی هست؟

 3. ساینا گفت:

  خیلی خوبه به یاد بچگیهامون….

 4. مهناز گفت:

  چرا نگفتید کی هست؟؟؟؟؟؟

  لطفا از مدارس چوبر هم بنویسید عزیزان.
  مدیران زحمت کش را دریابید؟
  مادرم سالها در مدارس چوبر زحمت کشید اما کسی نگفت دستت درد نکنه؟
  معلمان زحمتکش ترین مظلومان تربیت هستند که زحمانشان هیچ وقت به چشم نمی آید.
  با مدیران و معلمان چوبر بیشتر صحبت کنید

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876