چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

بهترین مادر بزرگ دنیا را شما معرفی کنید
گرفتن پرینت
کد خبر: 3589  |   تاریخ انتشار:12 دسامبر 2014   |   نویسنده: آرتمیسا جهانی

CHOBAR SHOKATI 8

به گزارش چوبر نیوز، میگن بهترین مادر بزرگ دنیا در چوبر زندگی می کند. ما قصد داشتیم  این مادر بزرگ نمونه را برای « برنامه مثبت ۷۰ » که از شبکه مستند سیما پخش می شود، معرفی کنیم تا همگان با او  آشنا شوند. اما هیچ نم نشانی از او نداشتیم. بنابراین دست به دامان شما شدیم تا ما را یاری کنید که این مادران مادرانمان را پیدا کنیم.

شهرداری و شورای شهر چوبر، موسسه خیریه انفاق مهر چوبر با همکاری سایت چوبر نیوز، به پاس تشکر و قدر دانی از همه مادران بزرگان عزیز و زحمتکش دنیا، با حرکتی نمادین بهترین مادر بزرگ شهرمان را شناسایی و به دنیا معرفی می کنند. لذا شما همشهریان عزیز چوبر اگر فکر می کنید که بهترین مادر بزرگ دنیا را دارید، خواهشمندیم در همین نوشته و با ارسال مشخصات و کارها و فعالیت های شخص مورد نظرتان و دلیل این انتخابتان را برایمان ارسال فرمایید.

ما شخصیت پیشنهادی شما را با نام یا بدون نام ( بسته به درخواست شما)  در سایت معرفی می کنیم تا دیگران نیز نظر داده و بهترین آنها را معرفی کنند. هر چند نفر که انتخاب شده و شایستگی این عنوان را داشته باشند ما سعی می کنیم از آنها در جشنی با حضور مردم شریف چوبر و مهمانان هنری کشور قدردانی و تقدیر کنیم.

پس از هم اکنون شما می توانید بهترین مادر بزرگ نمونه دنیا را که می شناسید به ما معرفی نمایید. شما برای معرفی شخص مورد نظرتان یکی از سه روش زیر را می توانید انتخاب کنید :

۱ – می توانید در قسمت نظرات این پست شخص مورد نظر را معرفی نموده و عکسی از وی برایمان بفرستید.

۲ – در چوبر می توانید خلاصه ایی از یادداشت و زندگی نامه شخص مورد نظرتان را به همراه یک قطعه عکس به دفتر شورای شهر، واقع در شهرداری تحویل دهید.

۳ – اگر دسترسی به شهرداری برایتان سخت بود همان نوشته یا خلاصه ایی از شرح حال شخص مورد نظرتان را به موسسه خیریه واقع در بازار چوبر – خیابان امام رضا(ع) تحویل نمایید.

در معرفی شخص، به آیتم هایی چون سن،سواد،متاهل یا مجرد بودن،ازدواج مجدد بعد از فوت همسر، تعداد فرزندان،فعالیت های اجتماعی و … را در نظر بگیرید.


 1. مهناز گفت:

  آخه …
  خدا رحمت کنه همه رفته گان شما را …
  مادر بزرگ من سالها پیش عمرشو داد به شما. خیلی دوست داشتم من اونو معرفی کنم. حتما نفر اول انتخاب می شد.
  ممنون از حاج فرهاد، حاج شهرداری، حاج نصرتی و حاج شوکتی
  ثواب این برنامه خوبتان هم بدرقه پدر و مادرتان.
  روی هم رفته برنامه های خوبی دارید. قابل تقدیره حجاج محترم!
  اما امیدوارم برای رای نباشد!!
  افتاد که؟؟؟؟؟؟

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876