چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

تصویب بیش از ۴۰ طرح و برنامه راهبردی برای تسهیل فعالیت خوابگاه های غیردولتی کشور
گرفتن پرینت
کد خبر: 3382  |   تاریخ انتشار:28 نوامبر 2014   |   نویسنده: آرتمیسا جهانی

shokati

 

رئیس هیات مدیره شرکت تعاونی خوابگاه داران غیر دولتی کشور از تصویب بیش از ۴۰ طرح و برنامه راهبردی خرد، جهت تسهیل کارکرد و فعالیت خوابگاه داران غیردولتی خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا شوکتی در همایش خوابگاه داران غیر دولتی کشور به ارایه گزارشی از عملکرد شرکت تعاونی خوابگاه داران غیردولتی در چند ماه اخیر پرداخت و گفت: بیش از ۳۰ جلسه بطور مستمر هر دو هفته یکبار جهت بررسی مسائل و مشکلات خوابگاهداران و ارجاع به مسئولان صندوق رفاه جهت مساعدت در خصوص تعرفه حامل های انرژی به ویژه آب، عوارض شهرداری ها و مالیات تشکیل شده است.

وی شرکت در جلسات مشترک با رئیس و معاونان صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم جهت پیگیری صدور مجوز خوابگاهداران و مشکلات مطرح شده از طرف خوابگاهداران را از دیگر فعالیت صورت گرفته عنوان کرد.

رئیس هیات مدیره شرکت تعاونی خوابگاه داران غیر دولتی کشور به تصویب بیش از ۴۰ طرح و برنامه راهبردی خرد، جهت تسهیل کارکرد و فعالیت خوابگاهداران اشاره کرد و گفت: اقدام در جهت آماده سازی بیش از ۲۴۰ پرونده برای صدور مجوز از طرف صندوق رفاه، تنظیم و ابلاغ قرارداد یکسان بین خوابگاه دار و دانشجو، انجام سفر های استانی جهت بازدید از خوابگاهها و برگزاری جلسه مشترک استانی خوابگاهداران و مسئولین استانی از جمله، اصفهان، خراسان رضوی و شمالی، لرستان، مازندران، کرمانشاه، زنجان، سمنان، ایلام، مرکزی و… از جمله این راهبردها بود.

وی یادآورشد: ۲۳ میلیون تومان بدهی معوقه شرکت به اداره بیمه، صندوق رفاه، کارکنان سابق شرکت و…پرداخت شد. و همچنین افزایش ۲۰ درصدی نرخ اجاره بهای خوابگاههای غیر دولتی  در سال تحصیلی جدید با نظر صندوق رفاه ابلاغ شد.

شوکتی از دیگر فعالیت هایی که صورت گرفته به ارسال و پیگیری نامه بیش از ۵۰۰ خوابگاه دار دانشگاهها و موسسات آموزش عالی غیر دولتی و اعضاء به صندوق رفاه در رابطه با طرح مشکلات جاری خوابگاهداران اشاره کرد و خواستار تکمیل حق عضویت اعضایی که تاکنون نسبت به آن اقدام نکرده اند، شد.


دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876