چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

حضور بانوان چوبر در عرصه های ورزشی چشمگیر است
گرفتن پرینت
کد خبر: 3349  |   تاریخ انتشار:24 نوامبر 2014   |   نویسنده: آرتمیسا جهانی

 

به گزارش چوبر نیوز، فعالیت بانوان چوبر در مسابقات ورزشی رشد قابل توجهی داشته است. بطوریکه تعداد زیادی از علاقمندان رشته های مختلف ورزشی موفق به کسب مقامهای کشوری و استانی شده اند.

بر اساس این گزارش، سحر عزیزی یکی از نام آوران ورزشی بانوان کشور است که سال گذشته موفق به کسب رتبه نخست در رشته هفت سنگ کشوری شده است. وی با اشاره به استعدادهای بالقوه بانوان منطقه گفت : اگر امکانات در اختیار این قشر بگذارند، به یقین افتخارات بزرگتر و بیشتری را نصیب منطقه خواهند کرد.

وی با انتقاد از عملکرد برخی مسئولان شهری گفت : نبود امکانات به کنار، من در تعجبم چرا مسئولان شهر چوبر، از این افتخار آفرینان و استعدادها استقبال نمی کنند . وقتی من رتبه نخست کشوری را بدست آوردم مگر چه استقبالی از این عنوان که برای شهر چوبر بسیار حایز اهمیت بود، کردند؟؟!!

 

 

این بانوی افتخار آفرین که اکنون نایب رییس فوتسال شهرستان آستارا و مربی چند رشته ورزشی است، اضافه کرد : با این رفتارها و عملکرد مسئولان شهر چوبر، نمی توان انتظار داشت که ما بجای آستارا، بیاییم در چوبر فعالیت کنیم.

chobar.ir

سایه عبادپور، یکی دیگر از بانوان ورزشکار در رشته تکواندو نیز گفت : دو سال است به طور مستمر این رشته را دنبال می کنم و تلاش می کنم تا خود را به سطح تیم ملی برسانم. اما با توجه به شرایط موجود نمی توان انتظار حمایت از کسی را اینجا داشت چرا که خیلی ها اصلا نه تنها با ورزش بانوان بیگانه اند، بلکه مخالف فعالیت بانوان در این رشته هستند.

saye ebadpor

 

 

 


برچسب‌ها:
 1. مهناز گفت:

  اول اینکه خانم جهانی اون نماد محرم رو از گوشه سمت راست تصویر صفحه اول بردار. تو هم نیامده شدی کاسه داغتر از آش. خواهر من محرم تمام شد تو هنوز تو. اون ایام ماندی؟
  دوم اینکه مگه چوبر چی داره که انتظار داشته باشیم افرادی چون خانم عزیزی و… بیایند چوبر کار کنند. تو خودت اصلا چوبر اومدی که ببینی چه وضعیتی داره.
  اینجا فک کردی فدراسیون تیم ملی داره که از خانم ها پشتیبانی کنه. ترا خدا یه چیزی بنویس بدرد چوبریها بخوره عزیزم.
  من هم دلم به حال امثال خودم در چوبر می سوزه. آقیان کنار در یا هم لباساشونو در میارن و تمرین می کنند اما خانم ها چی. همینجوری می خوان آدمو گاز بگیرن وای بحالی که بخوای تو چوبر تکواندو کار یا فوتبالیس بشی.
  البته از پیگیریت ممنونم اما …

 2. پاسخ:
  سلام
  مهناز خانم در مورد نماد محرم که گفتید می خوام نکته ای رو ذکر کنم.
  مسئول فنی سایت من هستم و ظاهر یا بهتر بگم استایل سایت را بنده تنظیم میکنم.
  اون نماد محرم هم تا اربعین حسینی بالای سایت خواهد بود.
  با تشکر-علیرضا دبیری

 3. چوباری گفت:

  کل یوم عاشورا کل عرض کربلا
  من نمی دونم بعضیا به چه امیدی نفس میکشن؟

 4. مونا ریحانی گفت:

  خوشحالم که می بینم سرزمین پدریم اینقدر پیشرفت کرده. از حضور بانوان در ورزشهای رزمی بیشتر بنویسید.
  آرزو می کنم این نوجوان فعال که اینقدر با شجاعت و جسارت تکواندو کار می کنه به تیم ملی برسه.
  و برای همه بانوان ورزشکار چوبر آستارا آرزوی پیروزی دارم.
  همه تان رادوست دارم و از دور فعالیت شما عزیزان را از طریق سایت خوب چوبر نیوز پیگیری می کنم.
  خورشید آسمانتان همیشه پر نور باد

 5. مرتضی گفت:

  سلام به همگی!
  خانم مهناز محترم!به فرمایش امام راحل عزیزمان:این محرم و صفر هست که اسلام را زنده نگه داشته است.
  بله فرمایش شما درست.دهه و محرم تمام شده است،ولی باید بدانیم که صفر هم جزئی از ماه حزن و اندوه محرم هست.برادرمون آقای دبیری فرمودند تا اربعین ولی به نظر بنده باید تا آخر صفر باشه.شاید برداشت شود که باید کل سال رو عزا بگیریم و شادی نداشته باشیم ولی منظور ما این نیست.منظور ما زنده نگه داشتم شعائر اسلامی و دینی است که متأسفانه این سالها کم رنگ شده و صدای امام خامنه ای عزیز رو در اورده که فرهنگ فرهنگ فرهنگ.
  خدا رو شکر شما در بطن امور هستید که وضعیت فرهنگی و اقتصادی ما به کجاها رسیده است… که نباید به این جاها کشیده می شد.خوب مگر نه این است که ما بهترین دین و شریعت را داریم!!!؟پس چرا باید شرایطمان اینگونه باشد!!!؟ قدر مسلم هست که غفلت کردیم از واقعیت های اسلامی و دستورات دینی و شعائر فرهنگی آن.ما باید زنده نگه داریم فرهنگ دینی و استقلال دینی را.استقلال اقتصادی را.مجدد تأکید میکنم منظور ما زندگی در میان حزن و اندوه نیست،منظور روشن نگه داشتن رنگ دینی در کلیه امور زندگی هست که اگر واقعا” به آن واقف باشیم بطور حتم موفقیت با ما خواهد بود زیرا “وعده خداوند تخلف ناپذیر است”ببخشید جسارت شد قصد اسائه ادب نبود.

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876