چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

مراسم یادبود دکترکیوان آذرکش در مسجد جامع بازار شهرچوبر برگزار شد
گرفتن پرینت
کد خبر: 3312  |   تاریخ انتشار:22 نوامبر 2014   |   نویسنده: admin

به گزارش سایت چوبر نیوز مراسم یادبود درگذشت ناگهانی دکترکیوان آذرکش باحضور خیل عظیم مردم شهرچوبر ومنطقه درمسجد جامع شهرچوبربرگزار شد،ساعت شروع مراسم از ۲/۵ بعدازظهرروزجمعه ۹۳/۰۸/۳۰ بود ولی مردم نیم ساعت هم زودتربه مسجد آمده بودند.

7

مردم به عشق دکتر در این مجلس شرکت کرده بودند،کشاورز،دکتر،مهندس،بازاری،پیر و جوان…. طوریکه جای خالی رو در مسجد نمیتونستی پیدا کنی از یک طرف سیل عظیم جمعیت در حال آمدن بود و از طرف دیگر در حال رفتن،واقعا جای سوال دارد، دکتر آذرکش کی بود؟بامردم چطور رفتار میکرد؟که اینهمه جمعیت در این مراسم شرکت کردند.

15

8

5

به گفته مداح مجلس الحاج سلیم افتخاری : دکتر آذرکش نه تنها دکتر بلکه برای ما چوبریها حکم یه برادر،یه محرم اسرار را داشت طوریکه بعد ۴ روز از فوت ایشان هنوزم در خانواده های چوبری قبول این امرسخت است،وحتی بچه های کوچیک هم سراغ دکترشان را از پدرومادرشان می گیرند، و می گویند از این به بعد ما پیش کدام دکتر خواهیم رفت؟

افتخاری در بین مداحی اش از نبود برادر برای دکتر آذرکش را با حس خاصی اینطور گفت که ما چوبریها همه برادر ایشان بودیم ودکتر ما هیچ موقع بدون برادر نبود (همه حاضرین گریه کردند)

14

ادامه مجلس با خواندن قران توسط آقایان استاد حاج علی بشیری و کربلایی مهدی قربانی همراه شد که فیض خاصی به مجلس دادند.

6

نوبت به حاج آقا صبرکار در بالای منبر رسید که ایشان از خصوصیات اخلاقی دکتر گفتند که خیلی آدم پاکی بودند،دست فقیران را میگرفتند،در موارد بیشتر تمام هزینه های درمانی مریضهای بی بضاعت را متقبل می شدند،حاج آقا صبرکار افزودند،تو این جامعه امثال دکتر آذرکش خیلی کم هستند.

9

در ادامه مجلس مداحان : کربلایی رسول سیفی،محرم نجفی،حجت عاطفی هم مداحی کردند.

شخصیتهای پزشکی حاضر در مجلس عبارت بودند از : دکترصایبی،دکترکرمی،دکترانصاری،دکترسیدرضایی و….

تعدادی از مردم،موسسات،و ادارات هم با ارسال اطلاعیه ابراز همدردی کرده بودند :

روابط عمومی اداره ورزش و جوانان وهیت فوتبال بخش حویق

مدیریت و کارکنان شبکه بهداشت ودرمان شهرستان تالش

سازمان نظام پزشکی تالش

موسسه خیریه انفاق مهر چوبر

پرسنل آزمایشگاه های دکتر افشین اکبرزاده و دکتر مهین حسن زاده

دکترحاج احسان الله رادمهر

حاج علی خندستانی

حاج حسین نیرومند (قاضی دادگستری مرکزاستان گیلان)

ابراهیم آقاجانی و خانواده

نفرسمت راست : پدرمرحوم دکتر کیوان آذرکش

2

16

12

دکتر جان

جسم تودیگردر میان ما نیست

امایادت همیشه در خاطر ماست

گزارش و عکس : رضاطوطی چوبر


 1. از این به بعد وقتی مریض میشیم فقط میتونیم بریم سر خاکش تا با دل پاک و مهربونش برامون دعا کنه……….
  یادش همیشه درذهنمون و مهرش در دلمون جاودانه خواهد ماند……..
  خوشا به حالش که در آغوش خدا جای گرفت روحش شاد روحش شاد………………………

 2. مهناز گفت:

  انسانهای بزرگ هرگز فراموش نمی شوند چرا که جاودانند. حلا با این همه خدمتی که دکتر برای چوبر و مردم چوبر کردند ، چوبر برای زنده نگه داشتن یادش چه حرکت جاودانه ای انجام خواهد داد. در یکی ار مطالب سایت آقای نصرتی پیشنهاد نامگذاری میدان یا خیابانی بنام او را داده بودند. بنظرم این کمترین کاری است که باید شهرداری برای زنده نگه داشتن نام آن مرحوم باید انجام دهد. حالا اگر شهرداری اقدامی کرد؟؟؟

 3. پیمان آرین نژاد گفت:

  سلام و درود بر شما دوستان؛ بر شما که ۱۵ سال در کنار عزیزمان (مرحوم دکتر آذرکش) بودید؛ دوستش داشتید و دوستتان داشت؛ خوشا به سعادتتان که بیشترین وقتش را با شما و در کنار شما بود. دست خزان عمر در روزهای خزان طبیعت گل عزیزمان را پرپر کرد و همه داغدار نبودنش شدیم؛ همه اشک ریختیم و غصه خوردیم لیکن شما عزیزان با حضور خود در مراسم تششیع؛ آن نماز میت پرشکوه؛ آن مجلس ختم عظیم که برپا کردید تسلی خاطرمان شدید؛ دلداریمان دادید در حالی که خود داغدار بودید. داغدار عزیزی که برای همه عزیز بود. در مقابل عظمت حضورتان و خلوص و پاکی شما کاری از ما ساخته نیست جز اینه بگوییم متشکریم؛ از همه شما؛ از حضورتان؛ از . . .

  حال به یاد آن عزیز ازدست رفته مراسم یادبودی تشکیل داده ایم تا با تلاوت قرآن و قراعت فاتحه شادی و آمرزش روح دکتر عزیزمان و صبر و بردباری برای تمام دوستان و بازماندگان را از درگاه خداوند مسئلت نماییم.

  مراسم روزجمعه ۹۳/۹/۱۴ از ساعت ۱۵:۳۰ الی ۱۷ در مسجد نور تهران واقع در میدان فاطمی برگزار خواهد شد.

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876