چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

علت فوت دکتر آذرکش سکته مغزی بوده است
گرفتن پرینت
کد خبر: 3290  |   تاریخ انتشار:19 نوامبر 2014   |   نویسنده: آرتمیسا جهانی

 

download

به گزارش چوبر نیوز،   یک منبع آگاه در گفتگو با سایت چوبر نیوز، علت فوت ناگهانی دکتر کیوان آذرکش را آنوریسم مغزی یا همان سکته مغزی عنوان کرد.

وی گفت : آنوریسم مغزی که از آن به بمب ساعتی در مغز انسان نام می برند، در صورت فعال شدن باعث خونریزی داخلی مغز شده و در یک لحظه کوتاه شخص را به کام مرگ می برد. این عارضه سن و سال نمی شناسد و در هر شخصی و سنی  می تواند بروز پیدا کند.

این پزشک مسئول  که خود از فوت ناگهانی دکتر بسیار متاثر بود، گفت جامعه پزشکی، نه تنها یک پزشک حاذق،  بلکه یک شخصیت بزرگ و بی نظیری را از دست داد.

لازم به ذکر است که تا قبل از این، منابع محلی علت فوت وی را ایست قلبی اعلام کرده بودند که پس از کالبد شکافی ۴ ساعته در پزشکی قانونی رشت، دلیل آن سکته مغزی اعلام شد.


برچسب‌ها:
 1. فرید گفت:

  پنجشنبه ، ۲۹ آبان ۱۳۹۳ ، ۱۲:۰۷
  پزشک استارایی بر اثر گاز گرفتگی در مطبش جان باخت.

  تالش اعلام کرد:این پزشک ۴۷ساله اهل استارا درمطبش درحویق تالش براثراستنشاق گازمنواکسید کربن جان باخت سرهنگ عباس اسماعیلی افزود:این پزشک برای گرم کردن مطبش ازبخاری بدون دودکش استفاده کرده بود .

  وی بابیان اینکه جسد این پزشک استارایی به پزشکی قانونی تالش منتقل شد گفت پزشکی قانونی علت مرگ این پزشک را استنشاق گاز مونواکسید کربن اعلام کردند ./

  منبع:خبرگیلان

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876