چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

۸۰% از بازیکنان تیم فوتبال چوبر باید بومی باشد
گرفتن پرینت
کد خبر: 3246  |   تاریخ انتشار:28 نوامبر 2014   |   نویسنده: admin

به گزارش چوبر نیوز، او از قدیمی های تیم فوتبال چوبر است که خود می گوید از بچگی عاشق فوتبال بوده است. عاشقی که سالها در داخل مستطیل سبز پا به توپ دویده و حالا در قامت یک مربی کارکشته، تجربیات خود را در اختیار شاگردانش قرار می دهد.او علاوه بر افتخاراتی که برای تیم چوبر بدست آورده، دغدغه رشد فوتبال پایه چوبر را نیز دارد. بطوریکه در نخستین روزهایی که مسئولیت این تیم را بدست گرفت به فکر تکمیل زیر ساختهای ورزش چوبر و بخصوص فوتبال افتاد، تا جاییکه اکنون تیم های پایه نوجوانان و جوانان نیز با جدیت در چوبر فعالیت می کنند. گفتگوی سامیار آقایی، خبرنگار ورزشی چوبر نیوز را  با فردین عباسزاده ، مربی تیم فوتبال چوبر را در زیر می خوانید.

 

0

*لطفاخودتان رامعرفی کنید؟

فردین عباس زاده متولد ۱۳۵۲ سرمربی شهرداری چوبر تالش

*از کی شروع به فوتبال کردیدو باچه انگیزای؟

از بچگی علاقه به ورزش داشتم از بدو تولد تا الان عاشق فوتبال بودم و به صورت حرفه ای از سن ۱۵ سالگی شروع کردم.انگیزه داشتم در تیم های سطح بالا بازی کنم. اما تا سطح دو کشوری یعنی در تیم های سپیدرود و فرج گیلان بازی کردم .  البته بعد  از مصدومیتی که باعث شد تاندوم پایم پاره شود، دیگر نتوانستم بازی کنم.

*بزرگترین افتخاراتی که در عرصه  فوتبال و مربی گری بدست آوردی چی بود؟

در سطح مربی گری تیم شهرداری چوبر را از دسته یک به لیگ برتر استان اوردیم  و دو سال است که در لیگ استانی فعالیت میکنیم اما از افتخارات دوران بازی فوتبالم این بود که تا  دسته دو کشوری پیش رفتم.

*اگر در سمت های راهبردی ورزشی بودید برای پیشرفت فوتبال چوبر چه می کردید؟

نقش مسئولین در پیش برد اهداف ورزشی خیلی مهم است . اگر بنده در راس این کار بودم خدمات زیادی در امر ورزش که ورزش به نوعی جلو گیری از کلیه مسائل اخلاقی در روی کار است در جامعه از ان جلوگیری می توان کرد برنامه ریزی می کردیم تا در خدمت ورزش چوبر باشم.

*چرا تیم فوتبال شهرداری چوبر به دسته های بالاتر صعود نمی کند؟

پتانسیلی که در شهر ما است تا حدی نیست تا در سطح بالا بازی کنیم. هم از لحاظ امکاناتی و هم از لحاظ ورزشی برای اینکه یک تیم می خواهد در سطح بالا بازی کند باید زیر ساختهای قوی داشته باشد هم  در سطح فوتبال هم در سطح انرزی نوجوانان وهم جوانان . از سطح پایه باید برای تیم ها فعالیت کرد تا ان نقطه مهم که صعود به رده های بالاست، دست پیدا کرد.

*ایا فوتبال چوبر روزی می تواند به لیگ برتر برود؟

به امکانات بستگی دارد. بنظرم  آن پتانسیل در شهر مانیست اگر پتانسیل ورزشی و امکانات باشد غیر ممکن نیست ممکن است باشد.

*مخاطبان سایت می گویند چرا از بازیکنان چوبر در تیم کمتر استفاده می شود؟

این بحث خیلی وقت است که مطرح شده است. به نظر من برای اینکه به این هدف برسیم باید بتوانیم از بازیکنان چوبر در سطح لیگ استانی استفاده کنیم. حتما باید تیم های پایه داشته باشیم. در سطح جوانان و نوجوانان فعالیت کنیم و بازیکن سازی کنیم. متاسفانه قبلا تیم های پایه نداشتیم امسال در خواستی از شورای شهر و شهرداری کردم که با حمایت های شورا و شهرداری  تیم های پایه تشکیل شد تا در آینده از این بازیکنان در تیم های چوبر استفاده کنیم. تا مادامی که تیم های پایه نباشد به هیچ وجه نمی توان از بازیکنان اماتور استفاده کرد. باید روی بازیکنان در تیم های پایه کار کرد تا از لحاظ فنی در حدی باشند که بتوان در لیگ استانی از آنها استفاده کرد.

من خودم معتقدم که ۸۰% از بازیکنان تیم چوبر باید بومی باشد ولی این امر مستلزم آن است که به تیم های پایه اهمیت بدهیم. متاسفانه! متاسفانه! بعضی ها انتقاد میکنند به این قضیه . ما حدود شش ماه است تیم نوجوانان و جوانان را تشکیل دادیم، من به غیر از چند  نفر از شورا افراد دیگری را ندیدم در کنار تیم باشد که تیم های نوجوانان و جوانان تمرین میکند یا نه . اگر اینها به فکر پیشرفت فوتبال چوبر هستند بیایند به نوجوانان و جوانان سر بزنند، تشویق کنند تا اینده فوتبال چوبر تضمین شود.

*به غیر از فوتبال در چه کاری مشغول هستید؟

کارمندم

*برای پیشرفت و تو سعه شهر چوبر چه کار می توان کرد؟

از لحاظ ورزشی در خدمت ورزش چوبر هستم اما از لحاظ مسائل دیگر هر کاری از دستم برآید انجام می دهم.

*تیم مورد علاقه شما کدام است؟

در گیلان ملوان در ایران پرسپولیس

* بازیکن محبوب شما؟

علی دایی

*دوست وهم بازیکن دوران بازی؟

در شهر چوبر پیشکسوتانی که با انها بازی کردم رحیم تازه پور .رسول زردپور . از سن ۱۵سالگی در کناره اینها بازی کردم و با انها ارتباط داشتم.

*با سایت چوبر نیوز چقدر اشنایی دارید؟

بعضی وقت ها به سایت چوبر مراجعه میکنم مطالب بسیار زیبایی دارد که آنها را مطالعه و استفاده می کنم.

*۵نفر را نام ببرید که انها تاثیر کذار هستند در شهر چوبر؟

از لحاظ ورزشی افراد زیادی زحمت کشیدند، از جمله رحیم تازه پور و رستم نادری به نوعی زحمت کشیدن از لحاظ ورزش. و هم چنین در این دوره شورای محترم شهر چوبر وشهردار محترم چوبر از تیم فوتبال شهر چوبر حمایت کردند. و از لحاظ شهر عمرانی شهر چوبر در حال پیشرفت است و هم شورا و شهردار محترم چوبر به فکر پیشرفت چوبر هستند مردم راضی هستند از پیشرفت عمرانی چوبر.

*حرف اخر؟

من در خواست دارم از مسئولین شهر تا از آنهایی که به هر نوعی بدون توقع به ورزش چوبر و عمران شهر چوبر کمک می کنند، حمایت کنند. و هر کسی که کاری از دستش بر می اید، چه از لحاظ ورزشی و چه از لحاظ عمرانی و سیاسی به شهر چوبر کمک کنند.
IMG_۲۰۱۴۱۱۱۷_۱۵۳۷۴۷


 1. چوباری گفت:

  باسلام
  آقا فردین بنظرم خیلی خنده دار است که شما می گوییدتاوقتی که ماتیم پایه نداشته باشیم نمی توانیم از بازیکن بومی استفاده کنیم. مگر ما قبلاً تیم پایه داشتیم که به این همه موفقیت رسیدیم؟ تیم رو کدوم بازیکنان از زیرگروه به دسته اول و بعد به لیگ برتر آورد؟ همین بازیکنان بومی بودند بعلاوه دوسه تا ازبچه های لمیر! شما می گید شهرما پتانسیل کافی برای صعود به دسته بالا نداره! مگر شما ازپتانسیل چوبر استفاده هم می کنید؟ تیم شما منتخبی از آستارا، لوندویل، هشتپر، لیسارو… است. سه چهار سال پیش ۹۰ درصد بچه های تیم را بومی های چوبری تشکیل می دادند که همه زیر نظر آقارحیم پرورش یافته بودند که آخرین آنها(ایسمایل، بابک و یاسره).
  من یادم می آد شما با آقای نادری مدرسه فوتبال داشتید، خروجی چی شد؟
  اینکه شما خیلی زحمت می کشید و سعی می کنید فوتبال را در چوبر زنده نگه دارید قبول، ولی رک بگم فوتبال شهرمون دیگه ازبین رفت وکاریش هم نمیشه کرد. حالا شما برید هی بازیکن از شهرهای دیگه بیارید.
  امیدوارم به این نوشته بصورت یک گلایه نگاه شود نه خدای نکرده مورد دیگر، والا شما از لحاظ شخصی فردی بسیار محترم وقابل احترام هستید ولی به درد فوتبال چوبر نمی خورید.

 2. فرزاد گفت:

  منم فرمایشات دوستمون(چوباری)رو تایید میکنم

 3. حامد گفت:

  منم فرمایشات (چوباری ) را قبول میکنم .این ادم لیاقت مربیگری راندارد.

 4. مهناز گفت:

  هل نشو آقا دستم خورد… ادامه داره
  می گفتم که من هیچ نسبتی با عباسزاده ندارم. اما کمی بی عدالتی است که اینگونه به او حمله کردید. هرچند او هم نباید اینقدر برای شهرداری دسمال کشی می کرد.
  من می گم مربی باید مستقل باشه. که متاسفانه عباسزاده اینگونه نیست. وقتی این مصاحبه را به همراه خانواده تا نصفه خواندیم ، تابلو بود که ایشون در بست در اختی

  • آشنا گفت:

   از اینکه دوستان و شهروندان عزیز به تمامی مسائل از جمله فوتبال اهمیت قائل میشن تشکر میکنم ، اما دوستان عزیزم اظهار نظر در مورد هر فردی باید واقع بین بوده و تمامی جوانب را باید در نظر گرفت ، فوتبال چوبر تابه امروز به همچین نظم و رده ای در استان آشناhHنرسیده بوده که امسال رسیده ، اینم باید در جریان باشید که آقای رحیم تازه پور با تیم شهرداری چوبرقرارداد رسمی دارد و مدت و مبلغ قرارداد هم در هیئت فوتبال گیلان به ثبت رسیده است.

   • چوباری گفت:

    بله من فکر می کنم خیلی واقع بینانه گفتیم والا شما برو ملوانو بیار زیر لوای شهرداری چوبر بازی کنه، چه سودی برای فوتبال چوبر داره جز اینکه فوتبال ما ازبین بره. بنظر من تیم ماهمون در رده های پایین تیمداری بکنه ولی نفس بکشه نه اینکه…

 5. ناشناس گفت:

  خانم مهناز چرا همش هول میشین دستتون میخوره

 6. پاسخ:
  سلام خدمت کلیه کاربران سایت.
  دوستان اگر دارید انتقاد میکنید سعی کنید توهینی به شخصیت ها نکنید.
  دوست عزیز(حامد) گفتند که آقای عباس زاده لیاقت مربی گری ندارد خوب عزیز این حرف شما اشتباه است شما از کجا و با چه مدرکی این حرف و می زنید.
  آیا شما عملکرد تیم را از گذشته تا به امروز آنالیز کرده اید؟
  آیا قبلا هم که تیم شهرداری چوبر در لیگ استانی بود؟
  و اما دوست عزیز(چوباری)گفتند تیم باید بومی باشد،خب دوست گرامی بومی بودن تیم برعهده سرپرست و بودجه تیم می باشد.ما هم با بومی بودن مخالفتی نداریم ولی آقای عباس زاده هم بنا به بودجه باشگاه ارزیابی هاشون رو انجام میدن.
  شما آقای عباس زاده رو تا چه اندازه ای میشناسید ایشون شخصیت کوچکی نیستند که بشه به راحتی بهشون توهین کرد.
  در ضمن بنده با آقای عباس زاده رابطه فامیلی ندارم که بگید داره طرفداری میکنه نه.
  فقط وظیفه خودم دونستم که اطلاع بدم.
  اگر انتقاد میکنید سعی کنید به جا باشه توهینی در آن صورت نگیره.
  یه تذکر هم میدم!
  اگر چنانچه توهینی به شخصیتی شد از تایید دیدگاه معذوریم بعد نگید که چرا دیدگاه تایید نشد.
  با تشکر- مسئول فنی-علیرضا دبیری

  • یکی از بازیکنان گفت:

   سلام خواهش میکنیم شما که در تیم تا حالا نبودین جواب ندین من ۱۳ سال بازی کردم شما کجا بودین

 7. بازیکن سابق گفت:

  من یکی از بازیکنان سابق تیم شهرداری چوبر هستم که در این باره بی طرف می باشم وگفته های من رابخوانید.
  سلام دوست عزیز:
  من تو سایت نوشته شما را مطالعه کردم.۱- از شما بپرسم که ایا تاریخچه فوتبال چوبر را می دانید؟
  ۲-ایا افرادی که قبل از اقایان رحیم تازپور و فردین عباس زاده برای ورزش چوبر زحمت کشیده اند را می شناسید؟
  ۳-ایا قبل از اینکه اقای فردین عباس زاده که به عنوان سرمربی تیم فوتبال شهرداری چوبر انتخاب شود فوتبال چوبر در چه سطحی بازی می کرد؟
  احتمالا و یا صدرصد سن شما به این سوال من نرسد که ان زمان کودکی بیش نبودید ایا در زمان اقای رحیم تازه پور در چویر چند تا کافه سنتی وجود داشت؟واز نظر اقتصادی مردم در چه سطحی بودند؟
  ۴-ایا می دانید رحیم تازه پور از چه دهه ای فوتبال چوبر را مورد هدایت خود قرار داد؟
  ۵- و این را هم بگویم خدمت جنابعالی قبل از اینکه به اقای فردین عباس زاده حمله کنید از پدر خود درباره فوتبال چوبر سوالاتی می کردید و اینگونه انتقاد تخریب کننده ای نمی کردید؟
  دوست عزیز فوتبال در چوبر به صورت اماتور بود اقایان دولت دوستگانی ؛هوشنگ انام پور؛ عاشور ابولقاسمی؛ مرحوم امیر نعمتی وبعد از فوت مرحوم امیر نعمتی رحیم تازه پور سکان هدایت فوتبال چوبر را بر عهده گرفت. نام اولین تیم چوبر ازاد
  بود که بعد ها به نام البرز چوبر تغییر نام یافت که اقای عاشور ابولقاسمی این نام را گذاشت که بر گرفته شده از کوه های البرز می باشد.
  فوتبال چوبر در سطح محلات و شهرستانی شرکت می کرد و درسال ۱۳۶۲با مربیگری مرحوم امیر نعمتی قهرمان تالش شد.
  در ان زمان سطح زندگی مردم به صورت عادی بود و تجملاتی نبود و اکثر جوانان ان زمان پدران امروزی بیکار و به ورزش فوتبال روی اورده بودند که چندین تیم در مسابقات محلات چوبر شرکت می کردند تا روز خود را شب کنند در دهه ۶۰تا۸۰ کافه سنتی در چوبر وجود نداشت و قلیان به رسمیت در بین جوانان چوبری شناخته نشده بود و این جوانان اوقات فراغت خود را در زمین ها فوتبا ل سپری می کردند . ولی امروزه متاسفانه اوقات فراغت جوانان ما شده قلیان کشیدن در کافه های چوبر که در حال حاضر بیش از ۱۰ کافه در سطح شهر چوبر فعالیت میکنند. امروزه از نظر اقتصادی خانواده ها به مشکل بر خورد کرده اند که جوانان مجبور به کار کردن و کسب درامد برای خود و خانواده هایشان هستند که ورزش فوتبال به فرا موشی سپرده شده است.
  رحیم تازه پور از اول دهه ۱۳۷۰ بعد از فوت مرحوم امیر نعمتی هدایت فوتبال چوبر را بر عهده گرفت که در سطح محلات بازی می کرد و بعد از مدتی تیم فوتبال چوبر به ابیاری تالش تغییر نام یافت که بدترین دوران فوتبالی چوبر در ان زمان رخ داد. ولی این پایا ن کار نبود مسابقات محلات در چوبر هر ساله در فصل تابستان برگزار می شد.
  .که یک بار تیم چوبر نائب قهرمان تالش شد چون تیم تالشی به مسابقات گیلان نرفت تیم چوبر با نام ابیاری تالش در دسته سه گیلان شرکت کرد که در بین یازده تیم با سه امتیاز به دسته پایین سقوط کرد.
  ولی بعد از ورود اقای فردین عباس زاده به فوتبال چوبر امتیاز از ابیاری تالش گرفته شد مدت کوتاهی به عنوان دهیاری چوبردر مسابقات تالش شرکت و قهرمان تالش شد و بعد از تاسیس شهرداری در شهر چوبر تیم فوتبال شهرداری چوبر تشکیل یافت با مربیگری اقای فردین عباس زاده در همان سال قهرمان زیر گروه دسته یک در شهرستان و با سرپرستی حمزه موسوی شد وبالاخره به لیگ برتر استان گیلان صعود نمود.
  تیم فوتبال چوبر از زمان البرز تا شهرداری بودجه به خصوصی نداشت این کمک های مردمی بود که فوتبال چوبر را زنده نگه داشته است.عباس زاده با جمع اوری کمک های مردمی تیم را چندین سال در سطح اول استان نگه داشته است. فردین عباس زاده خود به تنهای با هزینه های شخصی و کمک های مردمی این تیم را جمع جور کرده است.
  سرمایه گذاری در پایه ها به عهده شهرداری چوبر می باشد ولی متاسفانه در ۶ساله گذشته هیچ حمایتی از سوی شهردار و شورا وقت نشد ولی خوشبختانه که با به کار امدن حزب ائتلاف اباد گران وباحمایت شهردار محترم تیم پایه های چوبر تاسیس شد. در فصل جدید تیم جوانان و نوجوانان تیم شهرداری چوبر با مربیگری اقای فردین عباس زاده در مسابقات استانی شرکت خواهند کرد. و پشتیوانه برای تیم بزر گسالان خواهد بود. هر کس در طی چندین سال سکان هدایت چوبر را بر عهده گرفته به این فوتبال کمک کرده است و موجب پیشرفته ورزش چوبر شده است.
  اقایانی به نام های دولت دوستکانی؛هوشنگ انام پور؛مرحوم امیر نعمتی؛رحیم تازه پور و فردین عباس زاده برای پیشرفت فوتبال چوبر از جان مایه گذاشته اند.
  خواهشمندم عینک بد بینی خود را نسبت به این افراد و ورزش چوبر بردارید اگر شما دلسوز این ورزش هستید خود را در سایت ها پنهان نکنید خودتان را به این جامعه ورزش چوبر معرفی کنید تا از شما هم در این فوتبال استفاده شود. من به شخصه می دانم که بازیکنانی هم چون اقایان سعید بینایی؛ جاوید حقی ؛ وحید نعمتی ؛ و حامد اقایی به دلیل مشغله کاری و مشکلات شخصی نتوانستند در تیم حضور یابند.
  قبل از شروع فصل ۹۳-۹۴ شهرداری چوبر با نصب بنر اطلا عیه در سطح شهر چوبر از عموم جوانان دعوت کردن تا به تمرینات شهرداری بیایند و تیم را بومی ببندند ولی جوانان بومی در تمرینات شرکت نکرده اند و مجبور شدند برای تقویت تیم از بازیکنان غیر بومی استفاده کنند . ودر انتخاب کادر فنی از اقایان رحیم تازه پور ؛علی انام پور ؛علی عبادتی و علی تازه پور استفاده کردند که متاسفانه بعد از گذشت یک ماه اقایان رحیم تازه پور و علی تازه پور به خواسته شخصی از تیم کناره گیری کردند.

 8. چوباری گفت:

  دوست عزیز اونایی که در این موضوع کامنت گذاشته اند استخوان شکسته ی همین فوتبال چوبرن نه جای دیگر، این فرد را هم ما خیلی خیلی خوب از شما می شناسیم. ما درباره بعد مربیگیری ایشون نظر دادیم نه درباره شخصیت وی. بنظرم من هم هیچ توهینی درمیان نبوده، آخه شما از فوتبال شهرما چی میدونی؟ ضمناً من این حرفارو از خودم که در نیاوردم جواب اظهارات خودشون بود.
  انتقاد که شاخ و دم ندارد انتقاد همیشه تلخه و هیچ کس هم آن را قبول ندارد.
  در آخر هم تذکر این نکته بنظرم بجا می باشد که شما بعنوان دست اندرکاران سایت نباید سخنگوی کسی باشید و یا از فرد یا ارگان محلی دفاع کنید این بدترین چیز ممکن برای یک رسانه است که من فکر می کنم آقای شوکتی به این موضوع بهتر واقف باشن.(خیلی ظریف نباشین)

 9. ماناس گفت:

  فوتبال چوبر با این چارچوبی که داره با این مدلی که در پیش گرفته هیچگاه موفق نخواهد شد.و این ربطی به عباس زاده یا تازه پور نداره.مشکل فوتبال چوبر خارج از مستطیل سبزه.

 10. دوست عزیز بنده سخنگویه کسی نیستم یکم واقع بینانه نگاه کنید بهتر است شما بعد مثبت رو هم نگاه کنید و یکم دیدگاه خودرا درست کنید.بله من در مورد فوتبال چیزی نمی دونم چون به ورزش فوتبال علاقه ندارم.واینکه گفتید شما یکی از دست اندرکاران سایت هستید وبی طرف باشید بله این درست است ولی دیدگاهی که من فرستادم مبنی بر منطق و اصول بود.باتشکر-علیرضا دبیری

 11. این موضوع یادم رفته بود بگم.دوست عزیز چوبر دیگه چوبر قدیم نیست از همه جهت پیشرفت کرده.علمی،اقتصادی،فرهنگی،ورزشی و… پس ماها باید دست به دست هم بدین تا پیشرفت دوچندان داشته باشه

 12. مهناز گفت:

  من در مدت آشنایی با سایت کسی را به صبوری آقای بقایی ندیدم که اینقدر آدم با شخصیتی باشند. من زمانی بخاطر پارا میدان چوبر به ایشان ایراد گرفتم اما ایشان چنان با متانت و سنجیده پاسخ دادند که خود من شرمنده شان شدم.
  اما از سایت هم انتظار دیگری داشتم. براستی آقای دبیری اینگونه جواب دادن در شان شماست. اگر خود را جزئی از عوامل سایت می دانید چرا مثل خروس جنگی به همه می پرید؟ مگر شما همه کاره اید؟ من نمی دانم آقای شوکتی در جریان این یکه تازی شما هستند یا نه؟ اما اگر در جریان باشند واقعا برای همه شما متاسفم.
  ایشان که ادعای خبرنگاری در سطح ملی، تلویزیون و مدیر مسئولی سایت ها و وبلاگهای مختلف را دارند آیا نمی دانند اینگونه مدیریت یک رسانه مناسب ایشان نیست. چطور به شما ها اینقدر میدان داده اند که به همه بتازید؟ مگر شما در پست اول نگفتید این سایت عمومی و مال همه مردم هست پس چرا اعمال نظر شخصی می کنید؟
  من متاسفم که شما و خانم جهانی را همه کاره سایت کرده اند.
  من چقدر از شما و عملکردتان در روزهای اول پیش همه تعریف کردم. اما افسوس که فکر می کنم اشتباه کردم.
  من نمی دانم شما یا خانم جهانی مجوز انتشار نظرات را می دهید. اما چند تا از نظرات قبلی من نیست. چرا آنها را حذف کردید؟
  من این پیغام را به ایمل آقای شوکتی هم می فرستم که ایشان هم ببینند که چه بلایی سر پیامهای ما در می آورید؟
  آقای شوکتی اگر پیغام مرا گرفتید خواهش می کنم جواب بدهید.

 13. مینا گفت:

  با سلام این اولین دیدگاهی هست که من می زارم قبلا فقط برای خوندن مطالب سایت به سایت می اومدم ودیدگاه نمی گذاشتم ولی دیدم برخی از افراد دارند به آقای دبیری انتقادی تند میکنند خواستم چند جمله ای هم من بگم.
  دوست عزیز شما آقای دبیری رو تا چه اندازه ای میشناسید؟
  ایشون جوان بسیار فعالی هستند در زمینه طراحی و برنامه نویسی که استاد هستند من که از اطلاعات ایشون استفاده میکنم چون واقعا در امور برنامه نویسی به بنده کمک فراوانی کردند که هر چه قدر بگم کم گفتم.
  در ضمن فعالیت اقای دبیری تنها در امور برنامه نویسی نیست ایشون خوانندگی پاپ هم میکنند که خیلی از دوستانی که الان در این پست دیدگاه دادند مطمئنا نمی دانستند.
  بله ایشون صدای گرمی دارند اگر به صفحه شخصی ایشون در فیس بوک سر زده باشید متوجه می شوید.
  دوست عزیز من نمی خواستم این دیدگاه رو ارسال ولی وقتی دیدم ایشون به دیدگاه فرستاده شده شما پاسخی ندادند خواستم زودتر از ایشون من دست به کار بشم.
  تشکر

 14. رهگذر گفت:

  شما اصلاً از مرحله پرتیا!

 15. مینا گفت:

  سلام.رهگذر عزیز منظورتون از گذاشتن صدا روی آهنگ چی بود.خب باید یه صدایی داشته باشی تا روی آهنگ بزاری.در ضمن من به خوانندگی ایشون نگفتم استادن رشته تحصیلی ایشون نرم افزار من به مهارت کد نویسی ایشون گفتم استاد

 16. چوبری گفت:

  لطفا در مورد تیم ههای پایه هم صحبت کنید

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876