چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

دکتر کیوان آذرکش ساعاتی پیش درگذشت
گرفتن پرینت
کد خبر: 3229  |   تاریخ انتشار:17 نوامبر 2014   |   نویسنده: علیرضا شوکتی

ll

به گزارش چوبر نیوز، دکتر کیوان آذرکش ساعت ۴.۳۰ بعد از ظهر امروز به علت ایست قلبی درگذشت. وی  اولین پزشکی بود  که از ۱۵  سال پیش در شهر چوبر مطب پزشکی دایر کرده و به معالجه بیماران می پرداخت.

طبق آخرین خبرها وی در زمان مرگ خود در مطب تنها بوده و منشی مطب که بعد از ظهر برای شیفت عصر به مطب مراجعه می کند با جسد بی جان وی مواجه شده و همسایگان را خبر می کند.

ناصر نعمتی یکی از نخستین افرادی که بلافاصله خود را به مطب و جسد آن مرحوم رسانده می گوید: به محض اطلاع از فوت وی دکتر صائبی را بر سر بالین وی آوردیم اما دکتر اعلام کرد وی ۴۵ دقیقه پیش بر اثر ایست قلبی درگذشته است.

سایت چوبر نیوز درگذشت این پزشک نامی را به خانواده، مردم چوبر و منطقه تسلیت گفته و برای آن مرحوم آرزوی آرامش و آمرزش دارد.

لازم به ذکر است که خبر درگذشت دکتر کیوان آذرکش را علیرضا دبیری از رشت مخابره کرده است.


 1. ماناس گفت:

  زحماتی که ایشون برای چوبر کشید, خیلی از چوبری های مدعی, برای چوبر نکشیدند!
  روحش شاد و یادش گرامی باد.

 2. بهرام گفت:

  واقعآ این دنیا ارزش نداره اصلا نمیشه باور کرد دوستمون ماناس راست میگن زحماتی که دکتر آذرکش کشیدن بیماران نیازمندی که بدون ویزیت درمان کردن این آقایان مسیول چوبر می کشیدن الان یه منظره ی شهری تو چوبر می شد دید.
  روحش شاد همین خوبیهاش و لطفش به مردم اسمش و بین مردم چوبر ماندگار میکنه ما مردم چوبر هیچوقت دکتر با اخلاق شهرمون و فراموش نمیکنیم

 3. مرتضی گفت:

  انا لله و انا الیه راجعون
  تسلیت عرض میکنم.رحمت و غفران الهی برای وی و صبر و شکیبایی برای بازماندگان از خداوند متعال که همه ما در دست قدرت او هستیم می نمایم.

 4. عادل بقائی گفت:

  انالله و انا الیه راجعون
  بازگشت همه بسوی اوست!هنگام و نا بهنگام بعضی از بازگشت ها نابهنگام و داغدار است ! همه را شوکه می کند!مثل بازگشت دکتر کیوان به جایگاه ابدی!. خداوند به دوستان ،آشنایان و خانواده دکتر کیوان صبر جمیل عنایت فرماید انشاا.. «برای شادی روح مرحوم کیوان آذرکش فاتحه ای قرائت فرمایید.»

 5. دکتر گفت:

  در رزدگی طول زدگی که همان سن فرد است زیاد مهم نیست بلکه عرض زندگی که همان اثری است که باقی می گذارد مهم است. مرحوم دکتر اذرکش از جمله کسانی است که بیشتر به عرض زندگی فکر کرد به بازماندگان ان مرحوم تسلیت عرض می نمایم

 6. دکتر گفت:

  ر رندگی طول زندگی که همان سن فرد است زیاد مهم نیست بلکه عرض زندگی که همان اثری است که باقی می گذارد مهم است. مرحوم دکتر اذرکش از جمله کسانی است که بیشتر به عرض زندگی فکر کرد به بازماندگان ان مرحوم تسلیت عرض می نمایم

 7. شاپور داداش نیا گفت:

  با نهایت تشکر از همه اهالی چوبر و سایت چوبر نیوز محبت کیوان با شما دوطرفه بود بارها که مادر دکتر حرف از برگشتن کیوان به تهران میزد کیوان فقط میگفت جون من به مریضام بنده به خدا که کل خانواده چشاشون خونه از وقت رفتنش باور کنید حس میکنم دنیا یکم کم رنگ تر شده از همتون ممنون همونطور که خود کیوان هیچوقت هیچ توقعی نداشت خانواده اش هم از شما توقعی ندارن خوبی خودتون موجب موندن کیوان تو شهرتون بود تا جایی که خاله بنده مادر دکتر رو هم به آستارا کشوند

 8. مهناز گفت:

  واقعا انسان شایسته ایی را چوبر از دست داد.
  روحش شاد و یادش گرامی.

 9. شاپور داداش نیا گفت:

  مراسم تشیع دکتر ساعت ۱۰ صبح چهارشنبه ۸/۲۸ از درب منزل آنمرحوم رو بروی تاکسی تلفنی ایران و سوم شادروان پنجشنبه از ۲/۳۰ الی ۴/۳۰ در مسجد آبروان آستارا برگزار میشود

 10. صادق عبادیان گفت:

  مصیبت وارده را تسلیت عرض میکنم
  واقعا صد حیف
  حیف از این همه تجربه و زحمت و سواد
  واقعا سوختم
  روحش شاد ویادش گرامی

 11. masoudferdosi گفت:

  درگذشت دکترکیوان آذرکش رابه تمامی اهالی چوبروحومه وهمچنین خانواده اش تسلیت عرض می نمایم.

 12. masoudferdosi گفت:

  درگذشت مرحوم دکترکیوان آذرکش رابه اهالی چوبر وحومه وخانواده آن مرحوم تسلیت عرض می نمایم.

 13. درگذشت دکتر کیوان آذرکش اسطوره معرفت و مهربونی همه رو شوکه کرد..این غم بزرگ رو به خانواده محترمشون تسلیت عرض میکنم و از خداوند براشون صبر سلامتی و طول عمر با عزت خواستارم هرچند که او هرگز نمیمیرد و برای همیشه در دلها و یادها ماندگاره. تا بحال انسان به این خوبی ندیده بودم کسی که از راحتی و امکانان خود و خانوادش گذشت تا به خلق الله برسه… ناباورانه دکتر کیوان عزیز رو از دست دادیم ولی همچنان انرژی مثبتش در فضای این شهر ماتم زده پراکنده است……….لالایی کن گل بی خار بهشتت خواب و رویا نیست….مسافر بودی از اول زمین که جای خوبها نیست………مبارک باشه پروازت … تو آغوش خدا جاته…تو هرجا که بری بازهم دعای همه همراته………بخواب آروم گل بی خار و بی همتا…همه می سوزند از داغ نبودنت……………………

 14. هیچ وقت مهربونی لبخندت از ذهنمون پاک نمیشه……..روحت شاد دکتر کیوان آذرکش عزیز روحت شاد…….

 15. مانا پوررستمی گفت:

  شوهر خاله ی من بزرگترین مردی بود که تا به حال توو عمرم دیدم،
  مستقیما پرواز کرد بهشت
  اما مارو سوزوند
  خونه بدآن اون واقعا غیرقابل تحمله
  هر شب ساعت هشت چشم به رایم تا بیاد،اما……..

 16. از این به بعد وقتی مریض میشیم فقط میتونیم بریم سر خاکش تا با دل پاک و مهربونش برامون دعا کنه……….
  یادش همیشه درذهنمون و مهرش در دلمون جاودانه خواهد ماند……..
  خوشا به حالش که در آغوش خدا جای گرفت ولی با رفتنش دلمونو آتیش زد و امیدمون به زندگی خیلی کم شد…!!! روحش شاد روحش شاد روحش شاد…………………..

 17. ش.نیرومند گفت:

  با سلام خدمت تمامی مردم خوب ، با فرهنگ و خوب چوبر، من خواستم از این طریق از شما مردم خوب به نوبه خودم تشکر کنم، من خودم هم دو سال اول زندگیم رو در کنار شما مردم خوب گذراندم و هر وقت از شهر شما عبور میکردم از بچگی یه حس خوب و تعلق خاطر داشتم و از وقتی پسر عمه ام ( دکتر کیوان) بین شما بود این حس بیشتر شده بود. اما با دیدن لطف و محبت بیدریغ شما به دکتر ،به در کنار شما بودن هر چند زمان کمی بوده افتخار میکنم. رفتن دکنر رنگ دنیا رو برای شخص من از بین برد اما دیدن قدر شناسی شما مردم خوب حداقل این امید رو به همه میده که یادش همیشه زنده خواهد بود. ما هم بعنوان خانواده دکنر کیوان آذرکش برای زنده نگه داشتن نام این عزیز فراموش نشدنی در کنار شما حواهیم بود. روحش شاد و نامش جاودان

 18. بهرام گفت:

  فکر کنم این کمترین کاری بود که مردم چوبر در قبال زحمات آن مرحوم انجام دادن دکتر آذرکش مرد محترم و با شخصیتی بودن وزحمات زیادی برای مردم چوبر کشیدن خدا رو شکر مردم هم قدر این زحما ت دونستن ………..
  ولی واقعا حیف که از پیشمون رفت………..روحش شاد

 19. دختری از شیراز گفت:

  سلام بر شما مردم چوبر
  من بطور اتفاقی با سایت بسیار زیبا و پر محتوایتان آشنا شدم.
  اول از همه درگذشت دکتر محبوب شهرتان را تسلیت می گوییم و باید به چنین شخصیتی تبریک گفت که با خوبی هایی که از خود در آن شهر به جا گذاشته، مردم اینگونه یادش را گرامی می دارند. واقعا حیف شده. خدا بیامرزد.
  دوم اینکه سرزمین شما یک بهشت پنهان است. من و خانواده ام خیلی دوست داریم تو شمال یک جای دنج و خلوت برای ویلا سازی بخریم. اگر می توانید کمکمان کنید تا یک جای آرام و زیبایی در کنار برنج زارهایی که تصاویرش را گذاشته اید بهمراه ساحل دریا پیدا کنیم.
  راستش اول نظرمان رامسر و چالوس بود اما پس از یک هفته جستجو با این شهر و سایت زیبایتان آشنا شدیم.
  تمام مطالب آن را مطالعه کردیم. و فکر می کنیم یک شهر بکر و آرامی است که مردمانش هم با محبت کنار هم بدون هیچ حاشیه ای زندگی می کنند. برایمان جالب بود تا از نزدیک هم با مردم ان و قیمت زمین و شرایط آن بپرسیم. ممنون می شوم در این رابطه کمکمان کنید.
  متراژ مورد نیاز ۵۰۰ تا ۸۰۰ متر مربع
  ترجیحا در کنار مزارع برنج
  با فاصله کمی از دریا

  • پاسخ:
   سلام و وقت بخیر
   از اینکه از سایت شهر ساحلی چوبر(چوبرنیوز)دیدن کردید بی نهایت تشکر میکنیم.
   من مسئول فنی سایت هستم چانچه مشتاق هستید اطلاعات کاملی از بابت زمین در شهر ساحلی و توریستی چوبر بدست بیارید
   شماره تماسی را برای ما ارسال کنید تا در اولین فرصت با شما تماس گرفته بشه.
   با تشکر-علیرضا دبیری

 20. پیمان آرین نژاد گفت:

  سلام و درود بر شما دوستان؛ بر شما که ۱۵ سال در کنار عزیزمان (مرحوم دکتر آذرکش) بودید؛ دوستش داشتید و دوستتان داشت؛ خوشا به سعادتتان که بیشترین وقتش را با شما و در کنار شما بود. دست خزان عمر در روزهای خزان طبیعت گل عزیزمان را پرپر کرد و همه داغدار نبودنش شدیم؛ همه اشک ریختیم و غصه خوردیم لیکن شما عزیزان با حضور خود در مراسم تششیع؛ آن نماز میت پرشکوه؛ آن مجلس ختم عظیم که برپا کردید تسلی خاطرمان شدید؛ دلداریمان دادید در حالی که خود داغدار بودید. داغدار عزیزی که برای همه عزیز بود. در مقابل عظمت حضورتان و خلوص و پاکی شما کاری از ما ساخته نیست جز اینه بگوییم متشکریم؛ از همه شما؛ از حضورتان؛ از . . .

  حال به یاد آن عزیز ازدست رفته مراسم یادبودی تشکیل داده ایم تا با تلاوت قرآن و قراعت فاتحه شادی و آمرزش روح دکتر عزیزمان و صبر و بردباری برای تمام دوستان و بازماندگان را از درگاه خداوند مسئلت نماییم.

  مراسم روزجمعه ۹۳/۹/۱۴ از ساعت ۱۵:۳۰ الی ۱۷ در مسجد نور تهران واقع در میدان فاطمی برگزار خواهد شد.

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876