چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

میدان کیوی چوبر قبل از دهه فجر تکمیل و افتتاح می شود
گرفتن پرینت
کد خبر: 2991  |   تاریخ انتشار:02 نوامبر 2014   |   نویسنده: آرتمیسا جهانی

20140815_111204

 

سید یونس هاشمی شهردار شهر ساحلی چوبر، در گفتگو با سایت شهر ساحلی چوبر (چوبر نیور) گفت :  نقشه میدان در حال انجام است و متاسفانه از سالهای قبل که شروع به عملیات شده بود فاز مطالعاتی آن انجام نشده وارد فاز عملیاتی شده بودند. ما هم با توجه به خواسته مردم که در چوبر دوربرگردان نبود، برای رفاه مردم آن قسمت را باز کردیم و البته با توجه به اینکه در طرح جامع آن ناحیه، میدان تعریف شده بود، باز ماندن آن ناحیه برایمان بار مسئولیت ایجاد می کرد. لذا ما بر اساس طرح جامع اقدام به ساخت میدان کردیم ولی چون فاز مطالعات آن قبلا انجام نشده بود، خوشبختانه خود مسئول قبلی که الان مسئول اداره راه هم هست کمی در آن مورد روی تکمیل میدان دست گذاشت و بالاخره احداث ان را غیر قانونی اعلام کردند که ما خود وارد عمل شدیم و آنرا تخریب کردیم تا خطری ایجاد نشود.

هاشمی افزود: در حال حاضر استانداری و کارشناسان اداره کل راه در حال تعین نقشه و اندازه میدان هستند و به محض اعلام به ما انشاء الله قبل از دهه فجر آنرا تکمیل و افتتاح خواهیم کرد.

وی یادآور شد: البته لازم به ذکر است که مردم شریف چوبر بدانند آگر این میدان را با همین شرایط هم نمی زدیم ، اصلا اداره راه اجازه زدن میدان را نمی داد چون مخالف بریدگی جاده و زدن میدان بود. ولی اصرار ما و شرایطی که الان بوجود آمده آنها را مجبور کرد بپذیرند که میدان باید زده شود اما با شرایطی که خودشان قرار است اعلام کنند.

شهردار چوبر در واکنش به یکی از مخاطبان سایت چوبر نیوز که بحث غیر اصولی بودن ساخت انرا مطرح کرده بود گفت : این مخاطب کاش کمی انصاف هم به خرج می داد و عنوان می کرد آخه غیر اصولی یعنی چه و به چه دلیل؟؟

وی اضافه کرد : اندازه واقعی میدان از این هم بزرگتر و به شکل بیضی است، اما متاسفانه در ساخت آن از نظر فنی کوتاهی صورت گرفته و میدان بصورت دایره زده شده بود که ما را کمی با مشکل مواجه کرد.


 1. دکتر گفت:

  با سلام
  لطفا ساغت و روز حرکت دسته جات حسینی بازار چوبر را در سایت اعلان فرمایید
  با تشکر

 2. آرش گفت:

  لطفا از مراسم روز عاشورا در مساجد مختلف چوبر عکس بگذارید. مسجد بازار، للکه محله و حاج یدالله محله

 3. مریم گفت:

  سلام خسته نباشید
  درصورت امکان عکس از مراسم روز عاشورا و مراسم شبیه خوانی در مسحد بازار چوبر بگذارید.با تشکر فراوان

 4. ماناس گفت:

  صحبتهای جالبی شنیدیم!
  (نقشه میدان در حال انجام است و متاسفانه از سالهای قبل که شروع به عملیات شده بود فاز مطالعاتی آن انجام نشده وارد فاز عملیاتی شده بودند)
  دقت فرمودید!؟
  فاز مطالعاتی انجام نشده رفتن وارد فاز عملیاتی شدن
  کسی هم نبوده هشدارهای لازم رو بده؟! کسی نبوده متوجه این موضوع بشه!؟
  از همین یک مورد ته قضیه شهر چوبر رو بخونید.

  • farshad گفت:

   خواهرمن آخر عاقبت تعصبی رای دادن همینه//منتظر تخرییب های جدید در چوبر باشید//به احتمال جدید پل بزرگ رو هم بردارن/اینطور به نظر میرسه

 5. زهرا صلاحی گفت:

  انشاالله و به سلامتی . دست همه آنهایی که برای شهرمان تلاش می کنند درد نکند .

 6. مهناز گفت:

  میدونید اسم این میدان چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  پارا میدان
  نه میدان کیوی!
  چرا با اداره راه در این مورد گفتگو نمی کنید؟ ازشون که نمی ترسید اگه ترس دارید بگید من برم برا مصاحبه. بخدا مچالشون می کنم.

 7. محمد گفت:

  سلام مهناز خانوم شما انتقاد رو دوست داری ولی دیگه یه حدی داره شما اصلا بیا بشو شهردار شما رییس شورای شهر بابا چوبر یه شهر تازه تاسیس هستش , بس کنید دیگه اینهمه انتقاد بی مورد رو , واقعا حیف زحمتهایی که مسئولین میکشن و شما قدرشون رو نمیدونید

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876