چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

جوابیه رئیس شورای شهر چوبر به یکی از مخاطبان : عینک بدبینی را از چشمتان بردارید
گرفتن پرینت
کد خبر: 2661  |   تاریخ انتشار:03 اکتبر 2014   |   نویسنده: علیرضا شوکتی

چندی پیش یکی از مخاطبان سایت در واکنش به خبر  احداث مرکز شبانه روزی بهداشت و درمان در چوبر ، خطاب به شورای شهر گفته بود : ” خوبه نگفتن دارن بیمارستان می زنند! آخه از این شعارهای الکی زیاد شنیدیم. بابا اندازه نصرتی هم نیستید ؟ گفت خونه و تا نصفه ساخته ساخته. بخدا اگه همون اعضا هیات مدیره موسسه خیریه شورای شهر چوبر می شد ، چوبر الان گلستان می شد.”

به همین منظور رئیس شورای شهر چوبر جوابیه ای نسبت به انتقاد ایشان نوشته اند که جهت آگاهی شما مخاطبان گرامی عینا در زیر منعکس می گردد:

 

از توجه و پیگیری مسائل شهر چوبر متشکرم و از انتقاد سازنده و خارج از تخریب اشخاص استقبال می کنیم. همشهری عزیز امیدوارم مسائل را دور از تعصب و غرض ورزی پیگیری فرمائید. شما فرموده اید خوبه نگفته بیمارستان می سازیم انشاءالله روزی می رسد بیمارستان را هم وزارت بهداشت و درمان نظام مقدس جمهوری اسلامی در شهر چوبر می سازد.

 

اولاً

اعلام می کنیم شورای اسلامی شهر پیگیری لازم را جهت احداث مرکز بهداشتی و درمانی انجام داده و زمین لازم در اختیار شبکه بهداشت و درمان تالش قرار داده است و مسئولین امر کارهای اولیه را نظیر کارشناسی انجام داده اند و احداث مرکز بهداشتی درمانی توسط شبکه بهداشت و درمان شهرستان تالش ساخته خواهد شد نه شورای شهر، شورای شهر از بابت همکاری و تسریع در انجام کار زمین را مدت یک سال است در اختیار مسئولین ذیربط قرار داده است پس حرف های ما الکی نیست شما غرض ورزی می کنید .

ثانیاً

ما گفته بودیم طرح ساحلی را امسال آماده استفاده مردم شریف چوبر می کنیم شما خودتان شاهد حضور هزاران نفر از مردم شریف چوبر در طرح ساحلی در تابستان امسال بودید و اکثریت مردم از انجام کارهای عمرانی راضی اند آیا این حرف ها الکی است .
ما گفته بودیم تیرهای تلسکوپی را در خیابان حضرت امام از پل تا میدان نصب میکنیم که الان به یاری خداوند نصب شده و آماده استفاده گردیده است ، آیا این حرف ها الکی است .
ما گفته بودیم بریدگی را در روبروی باغ کاج باز می کنیم که الحمدالله از عید امسال باز شده و مورد استفاده مردم قرار گرفته است .
ما راه روبروی مدرسه شهید عضدی للکه محله را اسفالت کردیم و الان مشکل مردم و دانش آموزان در آن منطقه برطرف شده است .
ما کارهای عمرانی دیگری نظیر (شروع پروژه آب آشامیدنی ، کانال وسط بازار چوبر ، روشنایی معابر شهر ، تکمیل راه تالش به آستارا در محدوده شهر چوبر ، که مغازه های پایین دست جاده با پیگیری های فراوان در حال عقب نشینی و آماده تعریض شده اند ، تعریض خیابان نرگس خاتون در روبروی منزل آقای یعقوب محمدی ، تعریض قسمتی از خیابانهای باهنر ، شهید رجائی و امام حسین (ع) و شن ریزی و گریدر زنی خیابان های خاکی در چندیدن مرحله و اخذ مجوز دایر نمودن اداه آب و فاضلاب در شهر چوبر و برگزاری مراسم های مختلف فرهنگی اجتماعی مذهبی در شهر چوبر ، همکاری بسیار خوب با ادارات و نهادها جهت برگزاری مراسمات مختلف در مدت ۹ ماه گذشته صورت گرفته است ) آیا این حرف ها الکی است .

و کارهای زیادی در دست پیگیری و انجام است که انشاء الله نتایج تلاش شورای شهر و شهرداری را در آینده اگر عینک بدبینی را از چشمتان بردارید خواهید دید .
و امیدوارم پیشنهاد های سازنده خود را جهت توسعه و عمران و آبادانی بیان کنید.

 


 1. مهناز گفت:

  باشه آقا
  اصلا ما بد ، ما زشت، ما فضول ، ما بد بین
  شما خوب .شما آقا. شما کار کن .شما قهرمان. شما محبوب
  انشا ا… که اینطور است.

 2. یک چوبری با غیرت گفت:

  دورود بر حیدر نیای بزرگ
  از همشهریانم خواهشمندم انسانهایی که خالصانه و واقعا برای شهر چوبر زحمت می کشند تخریب نکنند. بسیاری از این افراد آبرو و حیثیت خود را برای پیشرفت چوبر گداشته اند. ز پول و مال و وقتشان در این راه خرج می کنند چون عاشق خدمت کردن هستند. چرا خرابشان کنیم؟
  عزیزانی چون حیدر نیا،حقی،نصرتی،شوکتی،یکدلها،حیدرزاده ها و… جانانه برای چوبر کار می کنند. خواهشمندم این انرژی های خالصانه را ست نکنیم.
  التماس دعا

 3. آشنا گفت:

  دورود بر مردان بزرگ…
  آقا لطفا از افراد زحمتکش دیگر هم گزارش بنویسید. از ریشه خانواده ها، گذشته چوبر، ریش سفیدان چوبر جوانان موفق.
  گزارشهای تصویریتا چرا دیگر چاپ نمی کنید

 4. شبنم پور راضی گفت:

  حیفه قدر آدما را بدانید. پس از رفتن همیشه از خوبیهایشان می گوییم. چه بهتر است که آدمهای زحمتکش را در وقتی پیش ما هستند قدر بدانیم.
  من حیدر نیا را نمی شناسم اما آنچه گفته اند بنظرم حتما در انظار عمومی شهرتان هم قابل مشاهده است.
  ما چوبر فامیل و آشنا زیاد داریم اما خیلی دیر به دیر آنجا می رویم. در این مدت بنظرم چهره شهر خیلی تغییر کرده. البته مراسم و جشنها یتان را از طریق سایت چوبر پیگیری می کنیم.

  برای همه چوبریها آرزوی خوش دارم.

 5. شبنم پور راضی گفت:

  میشه خواهش کنم عکسای بیشتری از چوبر بگذارید. از مردم و محله هاش .مخصوصا در فصل پاییز

 6. محمد شریفی گفت:

  عالی بود. حرفها گفته می شوند ولی ما انسانها باید بد و خوب را تشخیص دهیم.
  زنده باد

 7. چوباری گفت:

  درسته اهالی انتظارات زیادی از مسولین محلی دارند ولی آنها هم باید سعه ی صدر بالایی داشته باشند و با یک کامنت به هم نریزند.
  هرمقامی بنا به منصب و جایگاهی که دارد طبعاً مسئولیتی مقابل مردم نیز دارد و آنها باید درروز ثبت نام و یا برگزیده شدن به این جایگاه فکر عواقب آن را هم در نظر داشته باشند.
  حرف آخر: ای کاش رئیس محترم شورا درباره ی کارهای نکرده و یا ناقص خودشان(میدان کاج باغی) نیز گزارشی ارائه می دادند…….

 8. عادل بقائی گفت:

  دوستان و عزیزان همشهری! این جوابیه از سوی مسئول محترم فارغ از هر هدفی که داشته باشد، یک نکته بسیار پسندیده ای دارد، اینکه عزیزان مسئولین شهری ما برای نظرات و دیدگاه های مردم منطقه اهمیت قائل هستند ، بهتره که ما هم برای ایجاد انگیزه خدمت، همیشه نیمه خالی لیوان را نبینیم! و ناعادلانه قضاوت نکنیم! مسئولیت پذیرفتن در شهری نو پا و پر از رمز و راز همت می خواهد، که در جلوی سیل کمبودها وخواسته های اهالی همت بخرج داد و پاسخگو شد. پس بنابراین برای نیل به خواسته باید همدل و یکصدا بود وبا حمایت و تشویق به اهداف بلند سازمانی دست یافت نه تخریب و دشمنی! همه ی شهرهای هم تراز منطقه با این سیستم ( همه باهم )در پی کسب امتیازهایی هستند ولی در چوبر چیز دیگری در جریان است آگاه باشیم و همدل. متشکرم

 9. چوباری گفت:

  دوست عزیز من نمی دانم در متن بالایی متعلق به ما چه چیزی بود که شما برداشت دشمنی با فرد ثالث شدید. دوم هم اینکه فکر نکنم چوبر سازمان باشه بلکه یک شهره

  موفق باشید

  • عادل بقائی گفت:

   باسلام. منظورم کلی بوده،مقابل فرمایشات شما نیست!ضمناً تصمیمات برای یک منطقه یا شهر در سازمان توسط اشخاص مسئول اتخاذ می شود وبعنوان هدف به مرحله اجرا در می آید. که به آن می گویند اهداف سازمانی برای یک منطقه یا شهر! درآخر سعه ی صدر از خودمان شروع کنیم بهتره!ممنون

 10. چوباری گفت:

  ببخشید ما قبلاً فکر می کردیم که افراد فعال در سازمان باید درراستای اهداف سازمانی گام بردارن نه مردم یک شهر، کشور و…
  خیلی از سازمانها مانند اداره کل محیط زیست اهداف سازمانی به نام جلوگیری از بین رفتن محیط زیست و تغییر کاربری اراضی دارند ولی خیلی از مردم این هدف سازمانی را قبول نکرده و یا شرایط اجازه قبول آن رانداده و مثلاً در شالیزارها اقدام به کاشت کیوی یا بنای ویلا می کنند!!!!!
  به امید موفقیت چوبریان عزیز

  • عادل بقائی گفت:

   بله با فرمایشات شما موافقم! ولی زمینهای کشاورزی که در بافت مسکونی تجاری قرار دارند بنابه اجازه اداره کل محیط زیست امکان تغییر کاربری را دارند، چه بسا که این بناها توسط شهروندان بومی با پذیرفتن ریسک، به نیت توسعه اقتصادی منطقه وایجاد اشتغال احداث می شوند که از تک مالکیتی خارج و برای کل منطقه بهره ور باشد، و این را هم باید قبول کنیم که تبدیل شدن روستا به شهر مستلزم چنین تغییراتی هم هست .باید دیدگاهمان را نیز تغییر بدیم!! متشکرم

 11. دکتر گفت:

  از زحمات کلیه افزادی که در پیشرفت و توسعه شهر چوبر تلاش می کنند تقدیر و تشکر می کنم و ارزوی توفیق و سلامتی دارم . انشاالله جهت توسعه و تقویت علم ودانایی در منطقه ما از موفقیت های افراد چوبری در نمامی زمینه ها خصوصا علم و دانایی نیز گزارش و هر سری یک نفر را در سایت معرفی نمایید
  با تشکر

 12. چوباری گفت:

  ماهم بافرمایشات حضرتعالی موافق نیستم. چون وسط شالیزار خانه یا ویلا درست کردن چه بهره اقتصادی دارد؟ اصلاً وسط شالیزار منطقه مسکونی است یا… این چه توجیهی است که بعد از شهرشدن روستا مابیاییم طبیعت منطقه رو به بهانه توسعه و تغییر دیدگاه لت و پار کنیم. آیا این کار درستی است؟(مانند کاشتن کیوی از بالای گیلاس باغی تا سمت نرگس خاتون). خیلی از کشورهااز ما توسعه یافته تر و به بلوغ اقتصادی رسیده اند و لی محیط زیست و حفظ طبیعت اساس کار آنهاست ولی ما به همین بهانه ها مثل «تغییر دیدگاه» اندر خم یک کوچه ایم.
  در آخر از اهداف سازمانی که در بالا به آن پرداخته شد جوابی نیامدا!!!!!!!!!!

 13. کریم زاده گفت:

  سلام آقای شوکتی از زحمات گرانقدر شما ممنونم. از اینکه چوبر را اینقدر تبلیغ می کنید واقعا قابل ستایش است.
  اما بهتر است به سوالات و انتقادات هم پاسخ دهید؟ چون مردم انتظار دارند حداقل بدانند آیا نظراتشان خوانده می شود یا نه؟
  مطالب و خبرها چرا دیر به دیر روی سایت گذاشته می شوند؟ من شنیده ام شما از ایران رفته اید یا می خواهید بروید. در این مورد توضیح دهید . اگر صحت دارد چرا سایت را به کسی که اشراف دارد واگذار نمی کنید تا بروزش کند؟
  ما به این سایت عادت کرده ایم و حداقل روزی یک بار به آن سر می زنیم اما مطالب بروز نیست چرا؟
  برنامه های شما را در تلویزیون می بینیم چطور شد وارد صدا و سیما شدید؟ لطفا پاسخ دهید آقای شوکتی.

 14. دکتر گفت:

  سلام خسته نباشید از ائمهای بزرگ در چوبر که اسم و رسم دارند نیز بنویسید-متشکرم

 15. دکتر گفت:

  شهر چوبر شایسته و پرورش دهنده افراد بزرگ و زحمتکش در تمام عرصه های علمی-اقتصادی و دانشگاهی و … است . لطفا بیشتر از بزرگان صحبت کنید و شهر چوبر را ان طور که شایسته ان است به مردم خصوصا جوانان معرفی کنید تا انها نیز همچنان موفق باشند

 16. Real گفت:

  وقتی به تاریخ جوابیه جناب رییس شورا نگاه می کنم می بییم که یک سال گذشت و این جوابیه عوام فریبی ای بیش نبوده است.

  جناب ریسس شورا بسم الله برای این پست هم جوابیه بگذارید؟ یک سال و سه ماه گذشت حال چه کرده اید؟؟

 17. محسن گفت:

  سلام. رییس محترم شورا لازم است یادشان باشد رییس هستند . ادبیات هر رییسی لازم است محترمانه باشد. در زبان فارسی کلمات زیبای زیادی وجود دارد که میشود از آن بجای کلماتی مانند ” الکی است ” آقای رییس ، که چند بار هم با عصبانیت بیان کردند ، استفاده کرد. آقای رییس ، در اخلاق ، رفتار ، گفتار و … هم رییس باش ، لطفا.

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876