چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

شدت بارش باران پاییزی در شمال / بخاریها در چوبر روشن شد
گرفتن پرینت
کد خبر: 2659  |   تاریخ انتشار:02 اکتبر 2014   |   نویسنده: علیرضا شوکتی

 rain shokati

 به گزارش سایت شهر ساحلی چوبر (چوبر نیوز) بارش باران پاییزی در بیشتر نقاط مختلف گیلان موجب کاهش دمای هوا شده است به طوری که برخی از مردم در تالش به خصوص ارتفاعات چوبر به گرمای بخاری روی آورده اند. میزان کاهش دمای این استان ، ۴ درجه گزارش شده و دمای هوای امروز ۱۷ درجه و رطوبت فعلی ۹۸ درصد است.
بارش باران که از بعد از ظهر روز چهارشنبه شروع شده است از ظهر امروز شدت گرفته و انتظار می رود تا بعد از ظهر روز جمعه ادامه داشته باشد.

با توجه به فصل صید و صیادی  در مناطق ساحلی شمال ، بنظر می رسد دریا برای صید و صیادی چندان مناسب نبوده و بهتر است صیادان عزیز این فعالیت را به روز دیگر موکول نمایند.

همچنین رئیس پلیس راه گیلان نیز درباره وضعیت جاده‌های استان گفته: به دلیل بارش باران سطح جاده‌ها لغزنده است و رانندگان باید نهایت دقت را در رانندگی داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه از ابتدای هفته جاری تا به امروز تصادف مهمی در جاده‌های این استان رخ نداده است، اضافه کرده : توجه به عابران پیاده و دانش‌آموزان در شرایط بارندگی بسیار مهم است و با کمی صبر و حوصله در هنگام رانندگی می‌توان از وقوع حادثه و تصادفات مرگبار جلوگیری کرد.

 


دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876