چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

قابل توجه همشهریان عزیز
گرفتن پرینت
کد خبر: 2657  |   تاریخ انتشار:28 سپتامبر 2014   |   نویسنده: علیرضا شوکتی

 

چندی پیش فرصت کوتاهی پیش آمد که با یکی از دوستان صمیمی ام در شمال تماس تلفنی داشته باشم، دوستی که خاطرات زیبایی از دوران تحصیل مدرسه را با هم داشتیم و تعطیلات عید همیشه مهمان خانه پدری شان بودم و در کنار پدر و مادر مهربانشان خاطرات گذشته را با هم مرور می کردیم.

چند وقتی بود بخاطر ماموریت های خارج از کشور، اکثرا روابطمان دورادور شده بود و تقریبا دو ماهی می شد که از هم بی خبر بودیم.

این تماس خیلی برام شیرین بود که در میان صحبت هامون ازش پرسیدم مهدی جان بابا اینا چطورند؟ با کمی مکث و بغضی گرفته گفت : “بابام  عمرشو داد به شما… رفت… ”

و من دیگه نفهمیدم چی شد… حالا دیگه مهدی بود که دلداریم می داد و می خواست آرامم کنه… 

مرحوم جعفر پاکدل ، مرد شریف و بزرگواری که اصلا رفتنش را باور ندارم…. روحش شاد و یادش همیشه گرامی !

 

*****************************************

ما همیشه دوست داریم منعکس کننده خبرهای شاد و موفقیت و افتخار آفرینی های همشهریان عزیزمان در منطقه باشیم اما چه می توان کرد که مرگ نیز یکی از واقعیت های اجتناب ناپذیر زندگی ما انسانهاست که چه بخواهیم یا نخواهیم برایمان اتفاق خواهد افتاد. اما از آنجاییکه خانواده های داغدار در زمان عزاداری در اکثرا مواقع درگیر مراسمات و سوگواری هستند، امکان اطلاع رسانی به همگان را ندارند بخصوص به کسانی که خارج از شهر یا استان زندگی می کنند.

از این رو بنا داریم به منظور آگاهی و اطلاع سایر همشهریانمان در سایر مناطق کشور از مرحومان منطقه، آگهی ترحیم آنان را به هنگام فوت در سایت منعکس نماییم تا حداقل با اطلاع رسانی، وظیفه خود را بجای آورده باشیم.

لذا از همشهریانمان بخصوص دفاتر چاپ آگهی در منطقه خواهشمندم به هنگام اخذ سفارش آگهی این موضوع را به اطلاع آگهی دهنده یا خانواده مرحوم برسانند تا نسخه ای از آگهی بدستمان برسد که در سایت و در معرض عموم قرار دهیم. 

 

 


 1. علیرضا عزیز نکته خوبی رو ذکر کردند
  که باید دفاتر چاپ به آن عمل کنند

 2. مهناز گفت:

  بسیار کار خوبیست. بنظرم خود خانواده ها هم می تونن به سایت اعلام کنند. اون بنده خدا که مجانی داره براتون آگهی می کنه…
  آقا شوکتی نم نم داری نون بعضی ها رو آجر می کنی هاااااا

 3. محمد شریفی گفت:

  خیلی کار خوبی است. خدا رفتگان شما را بیامرزد. این کار واجب بود . الان همه دیگه حداقل تو گوشی هاشون به اینترنت و سایت ها دسترسی دارند. با این کار. سریع تر اطلاع رسانی میشه و بهتره.

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876