چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

احداث مرکز شبانه‌روزی بهداشت و درمان در چوبر
گرفتن پرینت
کد خبر: 2652  |   تاریخ انتشار:22 سپتامبر 2014   |   نویسنده: علیرضا شوکتی

رئیس شورای اسلامی شهر چوبر تالش از اختصاص ۸۰۰ متر مربع زمین به مرکز بهداشت و درمان تالش برای احداث مرکز شبانه‌روزی در چوبر خبر داد.
behdasht chobar 2
 

به گزارش خبرگزاری فارس از تالش، فرهاد حیدرنیا  در نشست شورای اسلامی شهر چوبر با بیان اینکه شهر چوبر در ۴۵ کیلومتری تالش قرار دارد، افزود: چوبر دارای ۶۴ روستا است و ۱۰ هزار نفر جمعیت دارد.

رئیس شورای اسلامی شهر چوبر گفت: از آغاز فعالیت شورای چهارم تمام دغدغه‌ها برای برطرف شدن مشکل شهر محروم چوبر بود که مشکلات را یکی پس از دیگری رفع کردیم.

وی تکمیل نشدن سالن سر پوشیده را از مشکلات چوبر عنوان کرد و ادامه داد: جوانان چوبر برای ورزش به شهرستان همجوار آستارا می‌روند.

حیدرنیا طرح سالم‌سازی دریا، حریم ۲۵۰ متری لوله گاز سراسری، حریم ۸۵ متری رودخانه وسط شهر چوبر، نبود مرکز بهداشت و درمان و اورژانس ۱۱۵ و وجود کلانتری را از دیگر مشکلات برشمرد.

وی تصریح کرد: اختصاص نیافتن اعتبارات ویژه به شهرداری چوبر و ماشین‌آلات با توجه به محروم بودن و نبود درآمدهای محلی از دیگر مشکلات چوبر است.

رئیس شورای اسلامی شهر چوبر اضافه کرد: حدود ۱۰ سال پیش شرکت حوزه راه و شهرسازی گیلان و شرکت ایران پل در منطقه چوبر مستقر شده و پروژه بزرگراه آستارا به تالش را آغاز کردند اما در محدوده شهر چوبر بسیار کند عمل می‌کنند.

وی با بیان اینکه پیگیری‌های زیادی صورت گرفته است، گفت: امیدواریم پروژه مذکور از روند کندی کار بیرون آید و سرعت مضاعفی به خود بگیرد.

حیدرنیا ادامه داد: چندی پیش یک نفر بر اثر عدم تکمیل بزرگراه مذکور تصادف کرد و جان خود را از دست داد.

وی به اتمام نرسیدن پروژه آب آشامیدنی چوبر که از ۱۸ سال گذشته آغاز شده را از دیگر مشکلات چوبر عنوان کرد و یادآور شد: حدود ۲۰ سال پیش اداره برق ترانسی برای پنج خانوار اختصاص داده بود اما اکنون با افزایش جمعیت پاسخگو نیست و افت فشار برق در تابستان وجود دارد.

این مسئول با اشاره به اینکه پوشش فرستنده دیجیتال شبکه‌های مختلف صدا و سیما در چوبر امکانپذیر نیست، خاطرنشان کرد: زمینی برای احداث دکل ۳۰۰ متری به صدا و سیما در این منطقه اهدا کردیم.

وی از اختصاص ۸۰۰ متر مربع زمین به مرکز بهداشت و درمان تالش برای احداث مرکز شبانه‌روزی در چوبر خبر داد.

رئیس شورای اسلامی شهر چوبر نهضت عقب‌نشینی کوچه‌ها و آماده‌سازی طرح ۴۰ هکتاری باغ کاج برای اسکان مسافران را از دیگر برنامه‌های شهر چوبر ذکر کرد.

 


 1. ایشالا که احداث بشه

 2. مهناز گفت:

  خوبه نگفتن دارن بیمارستان می زنند! آخه از این شعارهای الکی زیاد شنیدیم. بابا اندازه نصرتی هم نیستید ؟ گفت خونه و تا نصفه ساخته ساخته.
  بخدا اگه همون اعضا هیات مدیره موسسه خیریه شورای شهر چوبر می شد ، چوبر الان گلستان می شد.

  • حیدرنیا گفت:

   از توجه و پیگیری مسائل شهر چوبر متشکرم و از انتقاد سازنده و خارج از تخریب اشخاص استقبال می کنیم همشهری عزیز امیدوارم مسائل را دور از تعصب و غرض ورزی پیگیری فرمائید. شما فرموده اید خوبه نگفته بیمارستان می سازیم انشاءالله روزی می رسد بیمارستان را هم وزارت بهداشت و درمان نظام مقدس جمهوری اسلامی در شهر چوبر می سازد اولاً اعلام می کنیم شورای اسلامی پیگیری لازم را جهت احداث مرکز بهداشتی و درمانی انجام داده و زمین لازم در اختیار شبکه بهداشت و درمان تالش قرار داده است و مسئولین امر کارهای اولیه را نظیر کارشناسی انجام داده اندو احداث مرکز بهداشتی درمانی توسط شبکه بهداشت و درمان شهرستان تالش ساخته خواهد شد نه شورای شهر، شورای شهر از بابت همکاری و تسریع در انجام کار زمین را مدت یک سال است در اختیار مسئولین ذیربط قرار داده است پس حرف های ما الکی نیست شما غرض ورزی می کنید ثانیاً
   ما گفته بودیم طرح ساحلی را امسال آماده استفاده مردم شریف چوبر می کنیم شما خودتان شاهد حضور هزاران نفر از مردم شریف چوبر در طرح ساحلی در تابستان امسال بودید و اکثریت مردم از انجام کارهای عمرانی راضی اند آیا این حرف ها الکی است .
   ما گفته بودیم تیرهای تلسکوپی را در خیابان حضرت امام از پل تا میدان نصب میکنیم که الان به یاری خداوند نصب شده و آماده استفاده گردیده است ، آیا این حرف ها الکی است .
   ما گفته بودیم بریدگی را در روبروی باغ کاج باز می کنیم که الحمدالله از عید امسال باز شده و مورد استفاده مردم قرار گرفته است .
   ما راه روبروی مدرسه شهید عضدی للکه محله را اسفالت کردیم و الان مشکل مردم و دانش آموزان در آن منطقه برطرف شده است .
   ما کارهای عمرانی دیگری نظیر (شروع پروژه آب آشامیدنی ، کانال وسط بازار چوبر ، روشنایی معابر شهر ، تکمیل راه تالش به آستارا در محدوده شهر چوبر ، که مغازه های پایین دست جاده با پیگیری های فراوان در حال عقب نشینی و آماده تعریض شده اند ، تعریض خیابان نرگس خاتون در روبروی منزل آقای یعقوب محمدی ، تعریض قسمتی از خیابانهای باهنر ، شهید رجائی و امام حسین ع و شن ریزی و گریدر زنی خیابان های خاکی در چندیدن مرحله و اخذ مجوز دایر نمودن اداه آب و فاضلاب در شهر چوبر و برگزاری مراسم های مختلف فرهنگی اجتماعی مذهبی در شهر چوبر ، همکاری بسیار خوب با ادارات و نهادها جهت برگزاری مراسمات مختلف در مدت ۹ ماه گذشته صورت گرفته است ) آیا این حرف ها الکی است .
   و کارهای زیادی در دست پیگیری و انجام است که انشاء الله نتایج تلاش شورای شهر و شهرداری را در آینده اگر عینک بدبینی را از چشمتان بردارید خواهید دید .
   و امیدوارم پیشنهاد های سازنده خود را جهت توسعه و عمران و آبادانی بیان کنید.

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876