چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

دانشجویانی که امسال از چوبر به دانشگاه رفتند
گرفتن پرینت
کد خبر: 2642  |   تاریخ انتشار:15 سپتامبر 2014   |   نویسنده: علیرضا شوکتی

 

اول مهر همیشه شیرین بوده و هست… و از آن شیرین تر ورود به دانشگاه است که حاصل تلاش و کوشش نفسگیر و شبانه روزی چندین ماهه داوطلبان است.

به گزارش چوبر نیوز ،  ورود به دانشگاه در سایر نقاط دنیا هم پر اهمیت و مهم است، هرچند روش ورود به دانشگاه در نقاط مختلف دنیا متفاوت است اما در ایران نتایج کنکور نه تنها برای خود متقاضیان ورود به دانشگاه که برای خانواده های آنان هم بسیار مهم و تاثیر گذار است.

چرا که در خیلی مواقع مشاهده شده که خانواده متقاضی در زمان کنکور جلوی حوزه امتحانی بساط پهن کرده و مدتها به انتظار فرزندشان می نشینند و یا حتی بعد از قبولی برخی خانواده ها محل زندگی خود را جابجا کرده و به محل قبولی (محل دانشگاه) فرزندشان منتقل می کنند.

اما باز هم شیرینی قبولی در دانشگاه در ایران آنقدر جذاب است که آنرا با هیچ شور و نشاطی نمی توان عوض کرد.

کنکوری های امسال چوبر هم گل کاشتند بطوری که از چوبر خبر می رسد تعداد قابل توجهی از همشهریان پر تلاش و افتخار آفرین چوبر به دانشگاههای سراسری کشور راه یافته اند که بدین ترتیب ضمن تبریک به این عزیزان و خانواده های محترمشان ، بنا داریم اسامی تک تک این عزیزان و محل قبولی شان را از طریق سایت چوبر به اطلاع دوستان و همشهریان عزیزمان برسانیم.

لازم به توضیح است که تا کنون اسامی آن دسته از قبول شدگانی که ارتباط مستمری با سایت داشتند بدستمان رسیده و اطلاع دقیقی از نام و رشته قبولی بقیه قبول شدگان را نداریم .

بنابراین انتظار داریم خود این عزیزان یا دوستانشان در معرفی و انتشار اسامی شان یاریمان کنند.

 

چه کسانی امسال از چوبر قبول شدند:

نتایج نهایی کارشناسی ارشد امسال کمی زودتر از کنکور سراسری اعلام شد که در آن خبر قبولی ساجد نعمتی در رشته کارشناسی ارشد علوم و فنون دریایی بندر عباس بیشتر جلب توجه می کرد. ساجد در خانواده ایی علمی بزرگ شده که سایر اعضای خانواده وی نیز با وجود مشکلات و مشقت هایی که در مسیر راهشان بوده موفق به تحصیل در مقاطع بالا بوده و خود ساجد  مدرس ریاضی و فیزیک در  شهر چوبر بوده است.

 

در اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری نتیجه تلاش دو نفر از همشهریانمان بنامهای نسیم و نگین رحیم نیا هم در نوع خود جالب و شنیدنی بود . چرا که این دو خواهر تلاشگر بدون هیچگونه کلاس کنکور خصوصی یا سایر امکانات کمک درسی، با همت بلند خود  در دانشگاههای سراسری پذیرفته شدند.

نگین در رشته مهندسی کامپیوتر به  دانشگاه سراسری اسفراین راه یافت و نسیم نیز در دانشگاه پیام نور آستارا پذیرفته شد.

هاشم نعمتی هم ضمن تبریک به دوستان خود ، خبر داده  آقای علی یاقوتی ، ارشد معماری کامپیوتر در دانشگاه شهید باهنر کرمان  پذیرفته شده و آقای قاسم یاقوتی ارشد مکانیک گیلان و حامد امکانپور و سامان مصطفایی هم ارشد ریاضی قبول شده اند.

 ایشان ادامه داده و تصحیح کرده اند که  :  ” آقای ساجد نعمتی در رشته مهندسی عمران – هیدرولیک و طراحی سازه های دریایی و اسکله و بنادر دانشگاه علوم و فنون دریایی بندرعباس قبول شده اند . البته بازم دست شما درد نکنه که لااقل یه خبری گذاشتین.”

 

 


 1. بهرام گفت:

  سلام منم به فامیلمون آقای نعمتی تبریک میگم امیدوارم همیشه موفق باشن

 2. واقعا که جزء افتخارات چوبر هستند

 3. هاشم نعمتی گفت:

  ممنون دوستان عزیز.
  سایر دوستان آقای علی یاقوتی دانشگاه باهنر کرمان ارشد معماری کامچیوتر
  آقای قاسم یاقوتی ارشد مکانیک گیلان
  حامد امکانپور و سامان مصطفایی ارشد ریاضی
  گل کاشتن امسال بچه های ارشد.دستشون درد نکنه

 4. هاشم نعمتی گفت:

  آقا ساجد هم تصحیح کنم مهندسی عمران – هیدرولیک و طراحی سازه های دریایی و اسکله و بنادر دانشگاه علوم و فنون دریایی بندرعباس قبول شدن.
  البته بازم دست شما درد نکنه که لااقل یه خبری گذاشتین.

 5. مهناز گفت:

  منم تبریک میگم به همه قبولی های شهرم. هرچند اسم همه رو نزدید.
  خوش بحالشون که حداقل یکی تحویلشون گرفت.
  وقتی ما دانشگاه قبول شدیم نه از تبریک خبری بود و نه از سایت و نه از شوکتی و دبیری که کمی هم ما رو تبلیغ کنند. ما سوختیم و ساختیم…. اما کی قدر دونست…
  حاج یدا… محله این همه دانشجو و استاد تحویل جامعه داده اما هیچ نامی ازش تو سایت چوبر نیست.

  • عادل بقائی گفت:

   سلام.
   پس ناراحتی شما اینه؟! من ازطرف اهالی چوبر به شما و خانواده محترمتان ،بخاطر قبولی دانشگاه ، فارغ التحصیلی ، موفقیت در آزمون استخدامی و غیره…. تبریک عرض می کنم و آرزوی توفیق و سلامتی برای شما وهمه چوبری ها را دارم ، فقط این نکته را باید جواب بدید!! که شما در کدام دانشگاه یاد گرفتی که بی مهابا به یک فرد (انسان) بگی از انسانیت بویی نبردید!! معنی این جمله در ادبیات شما چیست ؟ چرا خود را علی رغم میل باطنی خود نشان می دهی؟ چرا دوست داری همه شما را نابود گر و ویرانگر و نترس بشناسن؟ آیا لازمه خصوصیات وشخصیت ایده ال یک انسان این است؟ ، هیچ وقت کاری نکن که دیگران از دست شما رنجیده باشن!! موفق باشی

 6. ماناس گفت:

  صحبت علم و دانش و قبولی در دانشگاه شد لازم دونستم نکته ای رو به استحضار دوستان برسونم.
  یکی از مهمترین عواملی که نمیزاره چوبر و چوبری پیشرفت کنه, وجود افراد حسود,خودبین و خود رای هستند که با ارسال موج منفی محیط پاک چوبر رو آلوده کرده, اجازه تنفس به بقیه شهروندان نمیدهند.

 7. شهریمیز گفت:

  با سلام خدمت مردم و همشهریان با فرهنگ شهر چوبر قبولی همه این عزیزان رو تبریک میگم, و به خصوص قبولی حسنعلی خیبری در رشته پزشکی در دانشگاه سراسری بقیه الله تهران که با اینکه در آستارا زندگی کردند ولی بازهم یک چوبری اصیل هستند!

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876