چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

جنگل های چوبر و تالش رنگ پاییزی به خود گرفت
گرفتن پرینت
کد خبر: 2640  |   تاریخ انتشار:15 سپتامبر 2014   |   نویسنده: علیرضا دبیری

 

 

به گزارش خبرنگار سایت چوبرنیوز،گرمای بی سابقه ای در طول این چند دهه بمانند سایر مناطق کشور در چوبر اتفاق افتاد که تابستان ۹۳ را از تابستان سال های اخیر متمایز نموده است.

گرمایی که باعث شد جنگل های چوبر و تالش رنگ پاییزی به خود بگیرند، برخی چاه ها و حتی رودخانه ها خشک شده  و این خشک سالی باعث خسارت زیادی به باغ داران(کیوی) چوبر شده است. با این حال چند روز بیش تر از تابستان گرم چوبر نمونده و  حال و هوای پاییز منطقه را فرا گرفته است.

یکی از ریش سفیدان محلی در گفتگو با خبرنگار چوبر نیوز، گرمای امسال را یکی از بی سابقه ترین رویداد های طبیعت در چوبر و تالش عنوان کرده و گفته : ”  منطقه ای که  زمانی حتی در تابستان  هم اکثر روزهایش بارانی بود، امسال با گرمای سوزناکی همراه بود.”

البته تحمل گرمای هوا نسبت به شرجی بودن شاید کمی  راحت تر باشد چرا که شرجی بودن هوا رمق کار کردن را از بین می برد و برای شهری که تا به حال با چنین هوای شرجی روبه رو نشده تحملش خیلی سخت تر است.

ولی این چند روزی که از تابستان باقی مانده هوا خنک تر شده و رنگ بوی پاییز را میشه احساس کرد…

بوی مهر شور و شوق دانش آموزان و زنگ دلنشین کلاس….

شوخی های کودکانه و آقای ناظم خط کش به دست…

علیرضا دبیری


 1. مهناز گفت:

  آقا دبیری مرسی خوب می نویسی اما کم چرا . عکسهای بیشتری از چوبر بزارید. راستی از محله قدیمی ما و دوستگانی ها تا بحال هیچی نگذاشتید.
  نکنه حاج یدا… محله جزو چوبر نیست؟؟؟

 2. بهرام گفت:

  من که خیلی درخواست دادم از بیوک آقا محله هم یه گزارشی تهیه بکنید ولی متأسفانه اینکار صورت نگرفت اکثریت عکسها و گزارشهااز بالا محله چوبر هست که من خیلی کم میشناسمشون یا محله هایی که معرفی میکنید اصلا ندیده بودم.
  من دوست دارم از جاهایی عکس بزارین یا گزارش تهیه کنید که خاطره دارم من سالی یه بار چوبر میتونم بیام فقط با این سایت میتونم عید,تابستان، وبرف چوبر و ببینم…….

 3. پاسخ:
  سلام من چند هفته ای هست درگیر کارهای دانشگاهم
  در اولین فرصت عکس و خبری از حاج یدالله محله هم تهیه خواهیم کرد.
  در ضمن قرار بود چند روز پیش چند تا عکس گذاشته بشه که به دلیل خوب نیفتادن عکس ها فعلا دست نگه داشتیم.
  با تشکر-علیرضا دبیری

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876