چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

دل نوشته ایی از عادل بقایی برای شکارچی پلنگ ایرانی
گرفتن پرینت
کد خبر: 2630  |   تاریخ انتشار:19 آگوست 2014   |   نویسنده: علیرضا شوکتی

 

ihj1

 

 

بی انصافی ( ! ) که تو کوههای چوبر به سمت پلنگ ناب ایرانی را شلیک کرده ، شاید نمی دانسته که به سمت فرهنگ  و داشته های ناب خود شلیک می کند. بی انصافی که  بی اطلاع از دنیای پیرامون خود  انگار نمی دانسته که چه هزینه ها و تلاشهایی انجام گرفت تا نام وتصویر یوز ایرانی  برای معرفی به دنیا  بر روی پیراهن تیم ملی ایران در جام جهانی ۲۰۱۴ نقش ببندد…  واقعا به این فرد چه می توان گفت؟؟؟ چرا و به چه منظوری اینکارو کرده !!! در حال حاضر این خبر با انتشار در رسانه های محلی ، ملی و فرامرزی ، جهانی شده و به نوعی به آبروی چوبر نیز بستگی دارد! آیا واقعا ۴۲ ماه حبس برای  این شکارچی پلید و بی انصاف می تواند جبران این بدنامی  منطقه و پیامد های جبران ناپذیر آن را از ذهن پاک اندیشان و دوست داران طبیعت پاک کند؟؟؟؟….

لطفاًبرای مردم اطلاع رسانی کنید.در مساجد در مجالس اهمیت زیست محیطی را به همه یادآوری کنید، که دیگر از این اتفاقات ناگوار پیش نیاید واقعاً برای مردم چوبر تاسف برانگیز است که یک نفر در کوهستان این عمل زشت را انجام داده و این خبر در سایتها و خبرگزاریها بنام چوبر تالش ثبت شود. اگر قبول داریم که به سمت رشد و تعالی فرهنگ  و بسوی زندگی نوین و جذب گردشگری حرکت می کنیم با این اعمال چگونه بایدجواب جوامع بیرونی را بدهیم ….فقط باید گفت متاسفم!!!!!! متاسف !!! دیگر چه می توان گفت ؟؟؟!!!   (با کمی ویرایش )


  1. مهناز گفت:

    گل گفتی آقای بقایی …
    چقدر بیرحمانه و زننده است اینگونه رفتارها. امیدوارم به سزای اعمالش برسد. یعنی برسانند!!!!!

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876