چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

حضور مجدد هنرمندان در شهر ساحلی چوبر
گرفتن پرینت
کد خبر: 2629  |   تاریخ انتشار:16 آگوست 2014   |   نویسنده: علیرضا شوکتی

24452_755

 

به گزارش سایت شهر ساحلی چوبر (چوبر نیوز) ، جمعی از هنرمندان سینما و تلویزیون روز پنجشنبه ۶ شهریور در شهر ساحلی چوبر گردهم می آیند.

تاکنون حضور استاد ایرج نوزری ، بازیگر و  مجری مطرح کشور در این گردهم آیی قطعی شده و رایزنی برای حضور سایر هنرمندان نیز ادامه دارد.

گفتنی است این گردهم آیی به دعوت موسسه خیریه انفاق مهر چوبر سابق به مدیر عاملی حسین نصرتی  و اسپانسرینگ شرکت  بهرنگ رایان کار ، در شهر ساحلی چوبر برگزار خواهد شد.


 1. عادل بقائی گفت:

  از اون بی انصافی ! که تو کوهای چوبر پلنگ ناب ابرانی را شکار کرده ! گزارشی تهیه فرمایید که کی بوده ؟ و چرا اینکارو کرده !!! در حال حاضر این خبر جهانی شده و به نوعی به آبروی چوبر بسنگی دارد! لطفاًبرای مردم اطلاع رسانی کنید.در مساجد در مجالس اهمیت زیست محیطی را به همه یادآوری کنید، که دیگر از این اتفاقات ناگوار پیش نیاید واقعاً برای مردم چوبر تاسف برانگیز است که یک نفر در کوهستان این عمل زشت را انجام داده ودر سایتها و خبر گزاریها بنام چوبر تالش ثبت می شود. ما که به سمت رشد و تعالی فرهنگ و سوق بسوی زندگی نوین وجذب گردشگری حرکت می کنیم با این اعمال چگونه بایدجواب جوامع بیرونی را بدهیم …. متاسفم!!متاسفم!!

 2. مهناز گفت:

  به به آقای نصرتی بازم پرچمشو علم کرد…ببینیم شورا در مقابلش چه جشنی می خواد بگیره؟
  خداوکیلی اگه آقای نصرتی نبود این شورا چکار می کرد.
  بابا بجنبید دیگه.
  راستی از مدیران سایت می خوام یک مصاحبه جدیدی با آقای نصرتی،حیدرنیا و بخشدار چوبر انجام بدهند.

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)




© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876