چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

آکادمی فوتبال شهرداری چوبر افتتاح شد
گرفتن پرینت
کد خبر: 2624  |   تاریخ انتشار:29 ژوئن 2014   |   نویسنده: admin

به گزارش خبرنگار سایت شهر ساحلی چوبر (چوبر نیوز)،مراسم افتتاحیه آکادمی فوتبال شهرداری چوبر با حضور شورای شهر وشهردار چوبر و سرمربی تیم اصلی چوبر برگزار شد.

در این مراسم فرهاد حیدرنیا ، رئیس شورای شهر چوبر گفت :  “هدف از تاسیس اکادمی فوتبال  شهرداری چوبر آموزش و حمایت ازتیم های پایه برای حضور در تیم اصلی شهرداری چوبر و تیم های استانی در آینده است.”

رضوان آقایی ، نایب رئیس شورا نیز ضمن آرزوی موفقیت و پیشرفت برای  تیم های نوجوانان وجوانان چوبر گفت :   “پس از اینکه لیست ۲۵ نفر تیم های پایه امده شد به بازیکنان لوازم و تجهیزات ورزشی از جمله لباس ورزشی با ارم شهرداری چوبر داده خواهد شد.”

مهندس هاشمی، که سکاندار شهرداری و تیم حال حاضر است  در جملاتی کوتاه گفت : ” در تیم های پایه در اینده نزدیک ازبازیکنان  شهر چوبر و بخش حویق استفاده خواهد شد  تا ضمن آموزش  آمادگی  و توانایی حضور در تیم اصلی شهرداری چوبر را داشته باشند.”

فردین عباس زاده  پیشکسوت فوتبال و مربی سابق تیم شهرداری چوبر نیز ضمن خیر مقدم به علاقمندان فوتبال و اعضای شوراها و شهردار چوبر ،  ابراز امیدواری کرد  که این آکادمی بتواند در تربیت نام آوران و قهرمانان ورزش فوتبال کشور گامی موثر بردارد.

 وی دلیل به وجود امدن تیم های پایه را  به نوجوانان وجوانان یادآور شده و افزودند :” شما افتخار آفرینان آینده چوبر هستید و باید برای اعتلای نام این تیم و خوشحالی مردم چوبر نهایت تلاش خود را بکنید.”

در پایان این مراسم  سلمان آقایی بعنوان  سرپرست کلیه ردها ،  یاسر شهیدی  و بابک راضی بعنوان مربی  نوجوانان ،  و امین پورعلی بعنوان مربی جوانان معرفی شدند.

20140628_180919

20140628_183855

20140628_183437

20140628_183950

20140628_184650

عکس و خبر : سامیار آقایی

تنظیم گزارش : شوکتی

 

 


برچسب‌ها:
 1. مهناز گفت:

  من هر از گاهی به این سایت سر می زنم تا جدیدترین چاخانهای مردم را در آن بخوانم.
  انگار برخی ها علاقه فراوانی برای بزرگ شدن دارند که با گنده گنده حرف زدن بین همشری ها یمان می خواهند خود را بزرگ جلوه دهند.
  آقاجان وعده های اعضای شورا در زمان انتخابات بس نبود که حالا آمده اند اینجا شعار می دهند؟؟؟؟
  کدام کارشان به سر انجام رسیده که باز هم دارند شعار می دهند؟؟؟
  من این سایت را بی طرف می دانم امیدوارم اشتباه نکرده باشم. اما انتظار دارم پته این شورا را بریزند بیرون . و واقعیت ها را به مردم بگویند. بقیه را نمی شناسم اما آقای دبیری بچه زرنگی است و براحتی به کسی باج نمی دهد . امیدوارم در انعکاس خبرها هم جدی و بیطرف باشد.

  پاسخ :
  مخاطب گرامی
  تا کنون مطلبی نبوده که ما بخواهیم به نفع کسی چاپ یا مانع چاپ شویم به جز مردم !
  شما هم اگر فکر می کنید که ” پته ایی” بوده که مردم بی خبرند لطفا مطرح کنید ما منتشر می کنیم. در غیر اینصورت بهتر است منطقی پیغام بگذارید تا مضحکه خاص و عام نشوید.
  شما طوری حرف می زنید که انگار اختلاس ۳ هزار میلیاردی کار شورای شهر چوبر بوده است ؟
  چه واقعیتی هست که مردم ازش بی خبرند؟ چرا شفاف حرف نمی زنید و دیگران را به شک می اندازید.
  ما را به سانسور و تبانی متهم می کنید اما خود حتی از نوشتن نام کامل و معرفی خود امتناع می کنید …

  دوست عزیز واقع بین باشید. با این کارها و رفتارها فقط دلسوزان عرصه تلاش و آبادانی را دلسرد و مایوس می کنید…

  بیایید در این ماه رحمت و برکت از تنگ نظری ها و غیبت ها دوری کنیم و عدالت محوری و واقع بینی را پیشه خود کنیم…
  التماس دعا

 2. سمیرا حسن پور گفت:

  به امید موفقیت جوانان چوبر
  و مرسی از شما

 3. آقای دبیری تا جایی من میشناسمشون عضویتی در شورا ندارند و از همکاران اصلی سایت چوبر نیوز میباشند…البته به قول شما ( بچه زرنگی ) هستن که مایه افتخار ما چوبریهاست

 4. عزیزی گفت:

  خیلی ممنون از سایت خوب و نویسندگان آن
  به امید پیشرفت چوبر
  در ضمن من با برخی حرفهایی مهناز خانم موافقم.
  شما کمی هم عملکرد شورا خیلی نقد کنید .

 5. عادل گفت:

  درپاسخ دادن !!!به مخاطب یا بهتر بگم کاربران محترم سایت! یه کم درایت وحوصله بخرج دهید. در دنیای مجازی افراد باید آزادانه دیدگاها ونظرات خودرا بیان کنند پس بنابراین باید آزاد باشند! و شما فقط ! اگر موفقیت سایت برایتان مهم است شنونده و در پس انتقال آن باشید . برای نظرات کاربران بعنوان بازدید کننده ارزش قایل باشید. همانطورکه کاربر(مهناز) برای سایت شما ارزش قایل شده و کامنت کذاشته این یعنی ابراز دید گاه به این طریق !!، پاسخ کوبنده و تک سویه از طرف سایت ذهن هر کاربر را به جهت هایی سوق می دهد. موفق باشید.

  پاسخ :
  چشم عادل جان حرف حق پذبرفتنی است.
  از نظرات سازنده و پر مهرتان سپاسگزارم.
  مطمعن باش نظرات و دیدگاههایتان نه تنها برای مدیران سایت که برای کاربران هم مهم و ارزشمندند.
  موفق باشید عزیز

 6. بی نشان گفت:

  همه شورا که بد نیستند یکی کار بد انجام میده شما به حساب همه می گذارید. مهناز خانم شاید راست می گوید رفتار و اعمال برخی از افراد مسئول در چوبر واقعا مایه تاسف است که من نمی گویم چون مردم می دانند. اما نه همه شان . به خدا انسانهای خالص و زحمتکشی هم در این شهر مسئولیت دارند حالا چه در شورا و چه در سایر پست ها .
  بهتر است همه را به یه چوب نزنیم مهناز خانم

 7. محمد گفت:

  خیلی ازحرفهای مهناز خانم درسته ولی برادر دبیری شما نباید در جایگاه وکیل مدافع از شورا دفاع کنی. من خیلی جای دوری از شهر خودمم ولی دورا دور مشاهده می کنم اعضای شورا یکپارچه نبوده و ۳ به ۲ می باشد. اینها که توان همکاری و هم اندیشی با هم ندارند چطور می توانند به چوبر کمک کنند. ضمناً یعنی چی که شما از خانم محترم درخواست می کنید مشخصات خود را بنویسد؟ این کار اختیاریه اجباری که نیست. امیدوارم ظرفیت انتقاد برای همه باشه. یکی از آقایون شورای فعلی وبلاگ داره ما نظر می نویسیم هیچ ترتیب اثری نمی ده فقط عکس خودش و تعریف تمجیدی که ازش میشه بازتاب می دهد!!!!!!!!
  مشخصه هدف از این عکسها و نظرات تبلیغ و بیشتر دیده شدنه و دیگر هیچ

  • سلام
   اول ایکه از ما انتقاد می کنید متشکریم تا انتقاد نباشه جای پیشرفتی وجود نداره.
   دوست عزیز شما در جریان قضیه نیستید مهناز خانم دیدگاهی داده بودند با توجه به قوانین سایتهای خبری که ما هم پیرو آن هستیم نمی شد دیدگاه ایشون رو بلا فاصله و بدون هماهنگی با شخصی که از ایشون نام برده بود تایید کرد،که ایشون به ما گفتند سانسور صورت گرفته و شما مطالب رو سانسور میکنید .
   در صورتیکه بعد از همامنگی همان نظر تند مهناز خانم تائید شد که اکنون رو سایت است.
   علاوه بر آن خود مهناز خانم در تماس تلفنی که با آقای شوکتی داشتند ، سو تفاهمات را حل کرده و هم اکنون ایشان یکی از مخاطبان پر و پا قرص سایت بوده و حتی قصد همکاری با سایت را دارد.
   در مورد شورا، شما میگید ما کارهای مثبتی که انجام میشه رو روی سایت اطلاع رسانی نکنیم و فقط کارهایی که انجام نشدن(منفی) رو روی سایت قرار بدیم
   برادر عزیز اینجوری نمیشه ما همون صفحه اول سایت یه اطلاعیه زدیم و گفتیم کاملا مستقل و بی طرفیم.به خاطر همین بی طرفی باید واقعیت و روی سایت انتشار دهیم.الان خود شما گفتید از چوبر دور هستید!خب شما که دورید می خوایید چه جوری از عملکرد شوراها با خبر باشید؟
   در مورد مشخصات مهناز خانم دوست عزیز چون ایشون انتقاد کرده بودن و از یک بعد قضیه رو می دیدند ما اطلاعاتی ارتباطی از ایشون نداشتیم به جز یک ایمیل که چند باری براشون ایمیل ارسال کردیم ولی جوابی دریافت نکردیم و اینم بگم اطلاعات شخصی کاربران سایت خصوصی بوده و قابل مشاهده عموم نمی باشد. درسته دادن اطلاعات اختیاری است، ولی وقتی بطور مشخص و با اسم شخصیتی رو زیر سوال می برید باید مدارک کافی هم داشته باشید.
   گفتید یکی از شوراها وبلاگ داره! درسته یکی نیست و چند تا از شورا ها وبلاگ دارند وبه سلیقه خودشون وبلاگ و مدیریت می کنند.
   امروزه کمتر شخصیتی هست که برای خود وبلاگ و یا سایت نداره.
   هدف من از دادن این دیدگاه برطرف کردن شبهه ها بود اگر باز هم نیاز به توضیح بیشتر داشتید ما در خدمتیم
   شماره تماس بنده روی سایت هست این رایانامه منinfo.bestgr@yahoo.com چنانچه نیاز به توضیحات بیشتر داشتید بهم ایمیل بزنید یا از طرق ارتباط با ما سایت برای ما پیامتون و ارسال کنید تا براتون پاسخ ارسال بشه.
   بازم از انتقاد شما تشکر میکنیم و اینم بگم که گروهی که سایت و دارند مدیریت می کنند کاملا” انتقاد پذیر و منطقی هستند.
   با تشکر مسئول فنی سایت

 8. محمد گفت:

  ممنون از توضیحاتتون. درباره اینکه چطور از عملکرد شورا باخبریم. ۱٫ ما این همه دوست آشنا فامیل در چوبر داریم۲٫ یادتون نیست خودتون مصاحبه آقای مختارپور را منتشر کردید یادتونه؟
  به هرحال من با اینکه تقریباً ۹۵ درصد چوبری هارو می شناسم افتخار آشنایی با شمارو ندارم ونمی دونم چوبری هستسد یا نه ولی امیدوارم همیشه بی طرفانه کار کنید.
  من از دست اندرکاران سایت شما ممنونم که اخبار شهرموم را بازتاب می دید.

  موفق باشید.

  پاسخ :
  محمد جان سلام و ممنون از نطرات سازنده ات عزیز
  این سایت متعلق به خود شماست . مطمئن باش اگر بی طرف نباشیم کار کردنمان هم بی فایده است.
  همشهری گرامی ما سر جنگ با کسی را نداریم بلکه بر اساس اصول کار رسانه مسائل ، مشکلات ، خوبی ها و اتفاقات را منعکس می کنیم و در این راه هیچ تعارفی هم با کسی نداریم. حالا چه وزیر باشه چه وکیل و یا شورا و معلم و کاسب…
  در وهله اول همه برایمان عزیزند و ما سعی می کنیم ابتدا خوبیها را به خوبانی چون شما معرفی کنیم اما وقتی روزنه ایی برای خبر یافتیم که کج روی یا خلافی صورت گرفته ، مشتاقانه و بی طرفانه پیگیری و سیم جین کرده تا اصل موضوع را برای مخاطبانمان موشکافی کرده و اطلاع رسانی می کنیم.
  این اطلاع رسانی نه تنها در این سایت بلکه از طریق رسانه ملی هم بطور جد پیگیری می شود. چون اصول خبر و خبر رسانی همین است.
  محمد عزیز من شخصا ازت ممنونم که به فکر ارتقاع اعتبار سایت خودت هستی و دغدغه بی طرفانه کارکردن آن را داری. مطمئن باش همینطور بوده و خواهد بود عزیز ، چون اگر ما هم کج برویم عزیزان دقیق و نکته سنجی چون شما را داریم که به ما تذکر داده و دعوایمان خواهند کرد. (با تشکر شوکتی)

  • در پاسخ به شما که من چوبری هستم یا نه!
   بله عزیز نزدیک۱۹ ساله که تو چوبرم ولی اصلیتم شیرآباد.
   نوه مرحوم حاج کریم قلی پور هستم ایشون و که حتما میشناسی.
   و در ضمن اینم بگم داداش چوبری بودن و نبودن من فرقی نمیکنه مهم فعالیت و بی طرفی ماست.
   اگه از بچه ها چوبر دوست،آشنا،فامیل و…. بپرسید که من کیم به خوبی راهنماییتون میکنن و احیانا چوبر اومدید مشتاق دیدارتون هستیم.[با تشکر مسئول فنی سایت]

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876