چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

نخستین خانه اهدایی موسسه انفاق مهر چوبر توسط استاد نوذری کلنگ زده خواهد شد
گرفتن پرینت
کد خبر: 2184  |   تاریخ انتشار:24 آگوست 2014   |   نویسنده: علیرضا شوکتی

0762y60090coct6p3ntc

 

به گزارش سایت شهر ساحلی چوبر (چوبر نیوز) ، کلنگ نخستین خانه اهدایی موسسه خیریه انفاق مهر چوبر توسط استاد ایرج نوذری در بالا محله چوبر به زمین زده خواهد شد.

حسین نصرتی مدیر عامل موسسه انفاق مهر چوبر ، در گفتگو با خبرنگار چوبر نیوز گفت : همواره دستگیری از نیازمندان و درماندگان از مهمترین  اهداف موسسه می باشد  در همین راستا ، با شناسایی یکی ازساکنان چوبر که بعلت بضاعت مالی در شرایط بسیار بد اقامتی قرار داشت تحت پوشش موسسه قرار گرفت و با نظر اعضای هیات مدیره، مقرر شد یک دستگاه منزل مسکونی برای وی احداث شود.

وی افزود : وضعیت زندگی این  خانواده  به گونه ایی است که هرکس با دیدن آن دلش بدرد می آید. چرا که یکی از فرزندان این خانواده هم که به بیماری سرطان دچار شده و در منزل بستری است ، تاکنون گرما و سرما را در آلونک محقری که با تکه های تخته و چادر درست شده در شرایط بدی سپری کرده است.

نصرتی اضافه کرد : بر این اساس مقرر شد یک باب منزل مسکونی به متراژ تقریبی ۵۰ متر مربع  با بودجه موسسه خیریه  ساخته شود که به امید خدا همزمان با ولادت حضرت معصومه (س) با حضور هنرمندان در چوبر ، کلنگ احداث آن توسط  استاد ایرج نوذری به زمین زده خواهد شد.


دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876