چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

قطعا این اتفاقات دور از چشم مردم فهیم چوبر و مسئولین زحمتکش شهر بوده است
گرفتن پرینت
کد خبر: 1470  |   تاریخ انتشار:26 ژوئن 2014   |   نویسنده: علیرضا شوکتی

 

 

untitled

shokati chobar

 

به گزارش سایت شهر ساحلی چوبر (چوبر نیوز) ، تابستان که می رسه سواحل دریای خزر برای خیلی ها بهشت رویاها می شود . معنی این بهشت را خود اهالی شاید کمتر احساس کنند چرا که تکرار هر چیز برای انسان  نوعی یکنواختی بدنبال دارد و شاید هم کمی دلزدگی ! اما کسانی که برای مسافرت به شمال می روند این حس را بیشتر تجربه می کنند.

چندی پیش  یک گروه گردشگری که به مدیریت خانم آرتیمیسا (همکار سایت چوبر در تهران) به شمال غربی گیلان  یعنی بهشت رویاها ، سفر کرده بودند از جاذبه های گردشگری  تالش ، چوبر ، آستارا و سرعین دیدار کرده و طبیعت بکر تالش و چوبر را ستوده اند اما برخورد بد برخی موتورسواران گردشی که من یقین می دانم از مردم  با فرهنگ و مهمانواز چوبر نبوده اند ، کمی آنها را رنجیده خاطر کرده و باعث شده  تا این گروه گردشگری با خاطره ایی نه چندان خوش از چوبر بروند.

شنیدن این خبر برای من خیلی ناراحت کننده بود …

در حالیکه کشور های  همسایه و همجوار ما میلیاردها دلار برای جذب گردشگر هزینه می کنند ، بروز چنین اتفاق و برخوردهایی  با گردشگران ، برای مناطق گردشگری ما بسیار باعث تاسف است.

این موتور سواران نسبتا محترم یا  در عمرشان گردشگر خارجی ندیده اند یا به تاثیر حضور گردشگران در اقتصاد منطقه واقف نیستند…

 

قطعا این اتفاقات دور از چشم مردم فهیم چوبر و مسئولین زحمتکش شهر و برادران نیروی انتظامی صورت گرفته است. چرا که همگان  چون مسئولین سیاستگذار کشوری به توسعه گردشگری در کشور ایمان داشته و سالیانه هزینه های زیادی را صرف جذب گردشگر به کشور و منطقه می کنند.

مردم شهر چوبر بسیار با فرهنگ و  دانا تر از این حرفها هستند که بگذارند عده ایی نادان ، چهره ایی زشت و ناپسند از چوبر را در ذهن مسافران و گردشگران ترسیم کنند…

امید که که با کمک شما همشهریان عزیز و مهربان چوبر، دیگر شاهد چنین ناهنجاریهای در شهر زیبای خود نباشیم.

 

 

 

 


 1. هنری چوبر گفت:

  مطمعنا این افزاد همان بچه های تازه به دوران رسیده نفهمی هستند که سرخود و نا آگاهانه این عمل زشت را مرتکب شده اند.
  من دانشجوی جغرافیا هستم. یک بار که با همکلاسیهام رفته بودم چوبر دقیقا همین رفتار را با ما کردند. البته نمی دانستند که من چوبری هستم وقتی فهمیدند شرمنده شدند و رفتند.

 2. مهناز گفت:

  ای خاک عالم…
  خاک…
  چرا شورا در این مورد اقدامی نکرده ؟ این حرکت زشت به نام چوبر تمام می شود. آنوقت اون لاتهای بی سر و پا کنار ساحل و راههای چوبر مزاحم ناموس مردم می شوند شورا و نیروی انتظامی هم که ماشاالله بی خبرند حتما” نه؟؟؟
  آقا شما هم جمع کنید ننویسید و عصاب ما را خراب نکنید بابا

 3. عزیزی گفت:

  Tasof khordam
  Cheri………

 4. عادل گفت:

  متاًسفانه این نوع رفتارها در بیشترمناطق گردشگری توسط افرادی نادان و بی خرد که اکثراً جوان هستند بروز می کند، اینکه بگیم فقط در چوبر این اتفاق افتاده درست نیست! در این نوع حوادث ها به نوع برداشتها هم باید توجه کرد !که مهمان عزیز ما این نوع رفتارهای «هیجـــــــانی!!» جوانان را به چه چیز تشبیع می کنند. ما نباید رفتار نا آکاهانه یکسری جوان را بحساب کل آن جامعه بگذاریم. ضمناً مسئولین محترم برای جلوگیری از این وقایع باید تدبیری بیاندیشند که آبرو وامنیت منطقه حفظ شود. متشکرم

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876