چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

خاطرات و خطرات خبرنگاری
گرفتن پرینت
کد خبر: 13  |   تاریخ انتشار:23 دسامبر 2013   |   نویسنده: علیرضا شوکتی

حرفه خبرنگاری با اینکه بسیار جذاب و هیجانی است و خاطرات تلخ و شیرین زیادی بهمراه دارد ، اما گهگاهی هم خطرات مثل سایه بدنبال خبرنگار است..سال گذشته نزدیک عید بود که مراسم عیدانه را در محوطه باشگاه با دوستان و همکاران عزیز و همچنین مهمانان علمی و هنری و سیاسی برگزار کردیم که برایمان بسیار شیرین و خاطره انگیز بود.

_DSC1144

سه ماه بعد از آن که برای تهیه گزارش جاذبه های گردشگری به یکی از مناطق زیبای کوهستانی ایران سفر کرده بودیم، در یک غفلت ناگهانی ، دچاز مار گزیدگی خطرناکی شدیم که اگر به موقع درمان نمی شد ، شاید الان اثری از من و نوشته هایم نبود.

بهرحال  لطف خدا برای زندگی دوباره و این فرصت اندک روزگار را به فال نیک گرفته و در تلاشیم تا با انجام وظیفه در این حرفه خطیر سهم کوچکی در اطلاع رسانی و  و بیان مشکلات هموطنان عزیز و منعکس کننده شادیها و خوشی های شما در جامعه باشیم. آنچه برای من مهم است اینکه بتوانم گرهی از مشکل دردمندان را بگشایم و و کاستی ها و مشکلات مردم را به گوش مسئولان برسانم.

هدف اصلی و آرزوی همکارانم در باشگاه خبرنگاران و مدیران و مسئولان سخت کوش این رسانه ملی نیز جز این نیست.

سوگند نامه باشگاه خبرنگاران

بسم الله الرحمن الرحیم

خداوندا به من توفیق ده تا به پیمانی که با تو می بندم در همه احوال وفادار بمانم.

من به عنوان عضو باشگاه خبرنگاران جوان به خداوند متعال سوگند یاد می کنم تا با در پیش گرفتن طریق حقیقت و امانت در راه ایفای وظیفه ای که بر عهده گرفته ام همه استعداد و توانایی خویش را بکار گیرم.

من با احترام به اصول باشگاه خبرنگاران جوان با خدای خود پیمان می بندم صداقت و راستی را سرلوحه اعمال خویش قرار دهم و در کار تهیه تولید و انتشار اخبار کاملاً امانتدار باشم و من به عنوان عضوی وفادار به ارزشهای والای جامعه خبرنگاری سوگند یاد می کنم که با تأسی به فداکاریها و از خود گذشتگیهای شهیدان همواره در راه استقلال و آزادی میهن اسلامی بکوشم و از آرمانهای مقدس انقلاب کشور و رهبرم حمایت نمایم.

خداوندا به من توفیق ده تا به پیمانی که با تو بسته ام در همه احوال وفادار بمانم.

 


دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876