چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

حضور علیرضا خمسه و آتش تقی پور در چوبر قطعی شد
گرفتن پرینت
کد خبر: 1205  |   تاریخ انتشار:26 مه 2014   |   نویسنده: علیرضا شوکتی

 

alirezashokati chobar 2

به گزارش سایت شهر ساحلی چوبر ، روز دوشنبه در جلسه ای که به دعوت مدیر عامل موسسه خیریه انفاق مهر چوبر –  آقای حسین نصرتی  و  با حضور معاونت محترم  وزارت فناوری و اطلاعات در ساختمان این وزارتخانه تشکیل شد، دو هنرمند بزرگ و دوست داشتنی کشورمان ، آقایان علیرضا خمسه و آتش تقی پور حضورشان را در مراسم افتتاحیه این موسسه حتمی و استفاده از نام و تصاویر خود را در سطح شهر جهت استفاده برای تبلیغات افتتاحیه مراسم اعلام کردند.

لازم به ذکر است که تا پیش از این آقای فردین معصومی قهرمان کشتی سنگین وزن کشورمان نیز حضور قطعی خود را در افتتاحیه این مراسم اعلام کرده بود.

 

alirezashokati chobar 1

 

 


برچسب‌ها:
 1. صلاحی گفت:

  آقای نصرتی ممنون بخاطر زحماتتان.
  میگن شخصیت آدما از نیت شان نشات می گیرد. خوش بحالتان که چنین نیت پاکی دارید. شما یک شخصیت بزرگی برای چوبر هستید.
  همواره ثابت قدم وموفق باشید.

  پاسخ :
  سرکار خانم صلاحی
  از لطف شما ممنونم که نسبت به سایت خودتان و نخبه های چوبر اظهار لطف کردید. بقول شماآقای نصرتی آنقدر شخصیتی بزرگ و دلسوز و متواضع هستند که بدون هیچ چشم داشتی ، تمام دغدغه فکری شان شده چوبر و مردم آن و با تمام وجود برای نیازمندان منطقه تلاش می کنند اما کوچکترین انتظاری هم از کسی ندارند. چرا که معتقدند هدف جلب رضایت خداست و کار نیک آغاز و پایانی ندارد.

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876