چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

۸ نقطه در تالش برای تبلیغات نامزدهای انتخاباتی تعیین و اعلام شده است
گرفتن پرینت
کد خبر: 10316  |   تاریخ انتشار:25 فوریه 2024   |   نویسنده: آرتمیسا جهانی

تالش- فرماندار شهرستان تالش گفت: این شهرستان با استقرار ۲۵۷ شعبه اخذ رای در ۱۱ اسفند آماده برگزاری انتخاباتی پرشور و رقابتی است.

ایرج مؤذن با اشاره به انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری اظهار کرد: ۳۹ نفر از نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه تالش، رضوانشهر و ماسال تأیید نهایی شده‌اند و برای دریافت یک کرسی در بهارستان با هم به رقابت می‌پردازند.

وی اضافه کرد: بر اساس آخرین برنامه ریزی انجام شده ۲۵۷ شعبه ثابت و سیار اخذ رأی در این شهرستان ایجاد می‌شود که از این تعداد ۲۳۷ شعبه ثابت و مابقی روستایی و سیار است.

مؤذن با اشاره به اینکه بیش از ۱۵۸ هزار نفر در این شهرستان واجد شرایط رأی دادن هستند، ادامه داد: از این تعداد ۸۲۲۴ نفر را رأی اولی‌ها تشکیل می‌دهند و ۲۰۵۲ نفر نیز جزو عوامل اجرایی این انتخابات هستند.

فرماندار تالش با اشاره به اینکه تبلیغات نامزدهای انتخابات از روز سوم اسفند آغاز شده است و تا دهم همین ماه ادامه دارد، بیان کرد: ۸ نقطه در تالش برای تبلیغات نامزدهای انتخاباتی تعیین و اعلام شده است.

مؤذن با اشاره به اهمیت انتخابات پیش رو از مردم خواست تا یک بار دیگر تجلی حضور خود را در ۱۱ اسفند و معرفی نماینده اصلح و منتخب خود به مجلس شورای اسلامی است به معرض نمایش بگذارند./مهر


برچسب‌ها:

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876