چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

تقدیر معاون وزیر جهاد کشاورزی از پدر جنگل
گرفتن پرینت
کد خبر: 10302  |   تاریخ انتشار:08 فوریه 2024   |   نویسنده: آرتمیسا جهانی

معاون زراعت وزیر جهاد کشاورزی از خدمات و زحمات (عمو رجب) پدر جنگل تقدیر کرد.

به گزارش چوبر نیوز، علیرضا مهاجر گفت: یکی از کارهایی که عمو رجب کرد کاشت درخت در بسیاری از جنگل های شمال کشور است و این می تواند الگویی برای ما و همه کشاورزان کشور باشد که بتوانیم این راه را ادامه دهیم تا از یک کشور خشک به یک کشور سبز تبدیل شویم.
معاون وزیر جهاد کشاورزی افزود: عمو رجب و همه کشاورزان عزیزی که به دنبال کاشت درخت و سرسبزی طبیعت هستند قلب بزرگ، بخشنده و رئوفی دارند. چرا که کاشت درخت یک نوع انفاق و بخشندگی به طبیعت و مردم است که این بزرگان انجام می دهند.
مهاجر اضافه کرد: زراعت چوب یکی از برنامه های وزارت جهاد کشاورزی است و مهمتر از آن حمایت از طرح کاشت یک میلیارد درخت بر اساس اسناد بالادستی از وظایف مهم این وزارتخانه در تحقق این امر مهم در سراسر کشور است.

مهاجر که خود اصلیت شمالی دارد و علاقه ویژه ایی به کاشت و زراعت دارد گفت: این فرهنگ بومی درخت کاری را باید گسترش دهیم و من از همین جا دست عمو رجب (پدر جنگل) و تک تک عزیزانی که دغدغه حفظ طبیعت و هوای پاک را دارند و کمک می کنند تا کشورمان سبز بماند، می بوسم.


برچسب‌ها:

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876