چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

پدر، پسر و برادر کاندیدای صندلی سبز بهارستان
گرفتن پرینت
کد خبر: 10180  |   تاریخ انتشار:07 سپتامبر 2023   |   نویسنده: علیرضا شوکتی

خانواده یاری ها خیز بلندی برای فتح بهارستان برداشته اند.

به گزارش چوبر نیوز، طبق شنیده ها خانواده یاری در تالش برای نشستن بر صندلی های سبز بهارستان خیز بلندی برداشته اند. بطوریکه گفته می شود بهمن محمد یاری نماینده ادوار تالش از رشت، و فرزند او صادق محمد یاری از تهران و برادر وی حسن محمد یاری از تالش برای انتخابات پیش روی مجلس، پیش ثبت نام کرده اند.

بهمن محمد یاری در زمان نمایندگی تالش، عملکرد نسبتا خوبی در مجلس و حوزه انتخابیه داشت ولی در دوره قبل توسط شورای نگهبان رد صلاحیت شد.

صادق محمد یاری که در زمینه اقتصادی و مدیریت صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی فعالیت می کند چهره جوان و فعال ورزش و رسانه است که شاید نه به اندازه پدر اما محبوبیت ویژه ایی در بین فعالان اقتصادی و البته رسانه و ورزش دارد.

حسن محمد یاری که در کمیسیون اجتماعی مجلس فعالیت دارد، طبق نظر اصحاب رسانه چندان کارنامه قابل قبولی در این کمسیون ندارد. اما گفته می شود حسن محمدیاری با وجود رقبای سرسختی در حوزه انتخابیه تالش مثل نماینده سابق تالش و یا معاون اسبق دفتر اطلاع رسانی نهاد ریاست جمهوری در دولت محمود احمدی نژاد که اصالت ماسالی دارد، شانس حضور بیشتر ی نسبت به رقبا، برای حضور در مجلس دارد.

با این حال باید منتظر ماند و دید که آیا در صورت تایید صلاحیت خانواده محمدیاریها در انتخابات آتی مجلس، چه تعداد از صندلیها نصیب این خانواده می شود.


برچسب‌ها:

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876