چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

مردی از جنس امیرکبیر
گرفتن پرینت
کد خبر: 10074  |   تاریخ انتشار:16 مه 2023   |   نویسنده: علیرضا شوکتی

برای شناخت برخی ها نیاز نیست از دیوار ذهن انها بالا برویم و حرفها و اندیشه اش را کاوش کنیم، بلکه کافیست نگاهی کوتاه به آثار و عملکردش داشته باشیم تا به اعماق وجودش پی ببریم.

دکتر هادی رحمانی از همان جنس آدمهایی است که بجای حرف و شعار، عمل می کند. گاهی در سنگر علم، گاهی هم در سنگر عمل. از تدریس در دانشگاههای مختلف برای تکثیر مدیران جوان اجرایی عمل گرا، تا سکانداری نهادهای مهمی چون میراث ماندگار این کهن مرز و بوم و مسکن و راه و شهرسازی!

او هنوز یکسال نیست که سکان اداره راه و شهرسازی گیلان را بدست گرفته، اما به انداره ۱۰ سال برای گیلان و گیلانیان کار کرده و پروژه های زیربنایی و روبنایی اجرا کرده، اگر هم پول نبوده از کار و سازندگی باز ننشسته و خودش دست بکار شده تا پرچم سازندگی گیلان، این استان همیشه سبز را همیشه برافراشته نگه دارد.

می گویند او استان گیلان را تبدیل به یک کارگاه عمرانی کرده تا هیچ پروژه ای بلاتکلیف روی زمین نماند. خود او هم معتقد است بحث پول و تامین اعتبار نیست بلکه مهم، توانمندی انجام کار است که پروژه ها نیمه کاره نماند.

یکی از آخرین اقدامات عملی او تکمیل و تجهیز پل اسالم است که در سال ۱۳۹۷ بعلت سیلاب، بکلی از بین رفته بود و مدتها این منطقه تبدیل به گره کور ترافیکی شده بود.

تجهیز و تکمیل این پل، ابتدا به شهرداری واگذار شده بود اما پیشرفتی حاصل نشده بود تا اینکه امیرکبیر سازندگی گیلان، با احساس مسئولیت در قبال مردم منطقه و تفکر عملگرایی ذاتی خود با بهره گیری از مصوبات سفر ریاست جمهوری، با همراهی استانداری و نهاد ریاست جمهوری کمر همت بست تا گره کور ترافیکی این جاده استراتژیک را برطرف کند.

گفته می شود به ابتکار دکتر رحمانی، بیش از ۶۰% اعتبار تجهیز این پل در مدت ۴ ماه تامین شده و الباقی آن هم با اعتبار شخصی وی پیش می رود، بطوریکه الان سازه اصلی پل نصب شده و بزودی تکمیل و به بهره برداری می رسد.

باشد که امیرکبیران سازندگی این مرز و بوم همواره بدرخشند و چراغ راهی باشند برای ذهن پویای آیندگانی که قدردانند ! / علیرضا شوکتی ۵۷۰۷


برچسب‌ها:

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876