چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گیلان:
پمپ بنزین حیران احداث می شود
گرفتن پرینت
کد خبر: 10050  |   تاریخ انتشار:01 مه 2023   |   نویسنده: علیرضا شوکتی

به گزارش چوبر نیوز، مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه گیلان گفت: جایگاه سوخت در منطقه گردشگر پذیر و پرتردد حیران شهرستان آستارا احداث می شود و در حال حاضر در مرحله صدور پروانه قرار دارد.

مجتبی شکوری امروز در حاشیه دیدار با فرماندار شهرستان مرزی بندر آستارا در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امروز دیداری با فرماندار آستارا داشتیم و بازدیدی از چند جایگاه سوخت این شهرستان مرزی استان گیلان صورت گرفت و بحث تعداد جایگاه ها و ظرفیت هایی که در آستارا خدمت رسانی می کنند نیز بررسی شد.

وی با بیان اینکه یکی از بحث های مهم در این دیدار احداث یک جایگاه سوخت جدید در مسیر گردنه حیران و دو کیلومتر بعد از تونل بود، تصریح کرد: شرایط لازم ایجاد شده و بخش خصوصی نیز به موضوع ورود کرده است لذا امیدواریم بتوانیم یک جایگاه و مجتمع خوب در آن مسیر داشته باشیم که بتواند خدمت رسانی خوبی برای مسافرین و مردم عزیز استان گیلان داشته باشد.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نقتی منطقه گیلان افزود: آستارا از شهرستان های فعال در حوزه بنزین و جایگاه سوخت است و خوشبختانه هیچ تعطیلی در این منطقه مرزی در ایام پر تردد و تعطیل سال نداشتیم.

شکوری در ادامه با اشاره به اینکه در حال حاضر بحث محدودیت کارت های بنزین آزاد جایگاه ها را داریم تا در بحث مصرف بهینه و توزیع عادلانه در جایگاه های کل کشور و بخصوص استان گیلان ورود کنیم، گفت: در حال حاضر به ازای هر سکو یک کارت آزاد در اختیار مالکین جایگاه ها گذاشتیم و هیچ محدودیتی برای مصرف وجود ندارد تا آنهایی که کارت سوخت ندارند و منتظر کارت سوختشان هستند، بتوانند از این کارت ها استفاده کنند.

وی عنوان کرد: مردم باید تلاش کنند تا از کارت های سوخت شخصی خودشان استفاده کنند و بعد از اتمام سهمیه یارانه ای، ۱۵۰ لیتر سوخت آزاد و اضطراری در کارت های شخصی هم وجود دارد.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه گیلان خاطرنشان کرد: باید فرهنگ سازی لازم انجام شود تا مردم بیشتر از کارت های سوخت شخصی خودشان استفاده کنند و بتوانیم به بحث توزیع عادلانه در کل کشور نیز کمک کنیم./ ایسنا


برچسب‌ها:

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876