چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

  • پربازدیدترین
  • آخرین اخبار

معاون وزیر راه: ۴۰۰ هزار نفر در طرح ملی مسکن خانه‌دار می‌شوند
گرفتن پرینت
کد خبر: 9138  |   تاریخ انتشار:۱۱ خرداد ۱۳۹۸   |   نویسنده: علیرضا شوکتی

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی با اشاره به تکمیل و تحویل بخش اعظمی از ۵۰۰ هزار واحد مسکونی مهر گفت: ۴۰۰ هزار واحد در قالب طرح اقدام ملی در دستور کار قرارگرفته است.

به گزارش چوبر نیوز، مهدی عبوری در آئین تکریم و معارفه مدیرکل راه و شهرسازی استان سمنان اظهار داشت: وزارت راه و شهرسازی از وزارتخانه نایب است که به دلیل وسعت و بزرگی آن مردم در موارد مختلف با آن سروکار دارند.

وی با  اشاره بر لزوم تحقق رونق تولید در مجموعه وزارت راه و شهرسازی و رونق ساخت‌وساز بنا بر تأکید رهبر معظم انقلاب گفت: رسالتی سنگین بر عهده کارکنان این مجموعه قرارگرفته است و تمام همت و تلاش ما در انجام برنامه‌ها و اهداف حول محور رونق تولید قرارگرفته است.

عبوری بیان داشت: لازم است بازآفرینی شهری به‌صورت جدی موردتوجه قرار گیرد؛ چراکه بستر خدمات ویژه و مطلوب اجتماعی و شهری را در محلات مختلف فراهم می‌کند.

وی افزود: در حوزه بازآفرینی شهری اعتبارات قابل‌توجهی تخصیص‌یافته است که نیاز است در بخش مدیریت شهری به‌درستی هزینه و اجرا شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی با اشاره به اینکه استان سمنان از استان‌هایی است که وفاق و همدلی خوبی بین مردم و مسئولان وجود دارد گفت: اقدامات بسیار خوبی با تخصیص اعتبارات مطلوب در حوزه ریلی، زیرساخت، راه‌های ارتباطی، حمل‌ونقل هوایی در استان سمنان در حال تهیه و اجراست.

عبوری از نمایندگان استان سمنان در مجلس شورای اسلامی خواست؛ توجهی ویژه به مجموعه وزارت راه و شهرسازی داشته باشند؛ چراکه تأثیرگذاری مطلوبی در مجلس دارند. منبع: تسنیم


برچسب‌ها:

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
کانال های مرتبط با شهرچوبر
آوای چوبر چوبر
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی