چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر


۲۰۱ دستگاه خودرو و موتورسیکلت در آستارا توقیف شد
گرفتن پرینت
کد خبر: 9077  |   تاریخ انتشار:۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸   |   نویسنده: علیرضا شوکتی

فرمانده انتظامی آستارا گفت: از ابتدای فروردین‌ماه امسال تاکنون ۲۰۱ دستگاه خودرو و موتورسیکلت متخلف توقیف‌شده است.

به گزارش چوبر نیوز، سرهنگ محمد نمازی در جمع خبرنگاران این شهرستان اظهار داشت: طرح ارتقای امنیت اجتماعی باهدف برخورد با مخلان نظم و امنیت در این شهرستان بااقتدار انجام می‌شود.

فرمانده انتظامی شهرستان مرزی آستارا با بیان اینکه طرح‌های ارتقای امنیت اجتماعی به‌صورت مستمر در سطح شهرستان آستارا اجرا می‌شود افزود: هرگز به مخلان نظم و امنیت اجازه نخواهیم داد تا امنیت و آرامش شهروندان را مختل کنند.

نمازی با بیان اینکه از اول فروردین‌ماه امسال تاکنون ۲۰۱ دستگاه خودرو و موتورسیکلت توقیف‌شده است تصریح کرد: در این راستا، ۳۲خودرو و ۷۱ موتورسیکلت پلاک مخدوش شناسایی، توقیف و برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان مرزی آستارا  خاطرنشان کرد: در اجرای این طرح تعداد ۹۹ خودرو نیز به دلیل پارک دوبل و استفاده از شیشه دودی اعمال قانون شدند.

وی با اشاره به اصلاح هندسی، نصب سرعتکاه و آموزش فرهنگ ترافیک در شهرستان آستارا نیز اظهار داشت: استفاده از کلاه ایمنی توسط راکبان موتورسیکلت باهدف ارتقاءایمنی شهروندان ازجمله فعالیت‌های حوزه ترافیک بوده است.

نمازی ضمن تقدیر از شهروندان قانونمند و بیان اینکه امیدواریم روند کاهش تصادفات در شهرستان آستارا به‌مانند سال گذشته، امسال نیز ادامه داشته باشد افزود: همکاری مردم و مشارکت تمامی دستگاه‌های مسئول در امر فرهنگ‌سازی برای تحقق ارتقاء امنیت اجتماعی در جامعه ضروری است. منبع: تسنیم


برچسب‌ها:

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
کانال های مرتبط با شهرچوبر
آوای چوبر چوبر
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی