چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر


تخم مرغ ارزان شد
گرفتن پرینت
کد خبر: 8403  |   تاریخ انتشار:۰۱ مهر ۱۳۹۷   |   نویسنده: آرتمیسا جهانی

رئیس هیئت مدیره اتحادیه مرغداران تخم گذار استان تهران: متوسط نرخ هر کیلو تخم‌مرغ با کاهش ۴۰۰ تومانی درب مرغداری ۷ هزار و شانه‌ای ۱۴ هزار تومان است.

 به گزارش شبکه ایران کالا، ناصر نبی‌پور نرخ واقعی هر شانه تخم مرغ در خرده فروشی‌ها را ۱۸ تا ۲۰ هزار تومان اعلام کرد و افزود: با توجه به کرایه‌های بالای حمل و نقل، وجود واسطه‌های متعدد و احتساب سود مغازه دار عرضه هر شانه تخم مرغ ۳۰ عددی با نرخ های ۱۸ تا ۲۰ هزار تومان واقعی است.

وی گفت: با وجود روند بالای تولید، اگر بیماری در فصل سرما در واحدهای مرغداری شیوع نیابد، قیمت تخم مرغ نوسان چندانی نخواهد داشت.
رئیس هیئت مدیره اتحادیه مرغداران تخم گذار استان تهران نرخ واقعی هر کیلو تخم مرغ با احتساب ۱۰ درصد سود برای مرغدار را ۷ هزار و ۴۰۰ تومان اعلام کرد.
این مقام مسئول نرخ هر کیلو ذرت تحویل به مرغدار را یک هزار و ۲۰۰ و کنجاله سویا را ۲ هزار و ۴۰۰ تومان اعلام کرد و افزود: با وجود فراوانی نهاده‌ها در بازار، قیمت آن نسبت به دو تا سه هفته پیش تفاوتی نداشته است.
وی با انتقاد از نوسان شدید قیمت شانه و کارتن در بازار بیان کرد: با توجه به کمبود کاغذ، قیمت تخم مرغ و شانه روز به روز در حال افزایش است به طوریکه هم اکنون کارتن با نرخ ۳ هزار و ۴۰۰ و شانه ۵۲۰ تا ۵۳۰ تومان به مرغدار عرضه می‌شود.
رئیس هیئت مدیره اتحادیه مرغداران تخم گذار از افزایش ۸۰ تا ۹۰ درصدی قیمت ذرت و سویا و ۳۰۰ تا ۴۰۰ درصدی قیمت مکمل‌ها و شانه و کارتن نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.
وی گفت: بازار نهاده‌ها در ماه‌های آتی به شرایط تحریم و سیاست بانک مرکزی مبنی بر اختصاص ارز به واردکنندگان بستگی دارد.


برچسب‌ها:

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
کانال های مرتبط با شهرچوبر
آوای چوبر چوبر
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی