چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

  • پربازدیدترین
  • آخرین اخبار
نماینده مردم شهرستان آستارا در مجلس:
وزیر اقتصاد و دارایی جهت رفع موانع راه‌آهن به آستارا می‌آید«تردد بدون ویزا برای مرزنشنیان آستارا»
گرفتن پرینت
کد خبر: 8113  |   تاریخ انتشار:۲۹ آذر ۱۳۹۶   |   نویسنده: علیرضا دبیری
وزیر اقتصاد و دارایی جهت رفع موانع راه‌آهن به آستارا می‌آید«تردد بدون ویزا برای مرزنشنیان آستارا»

به گزارش چوبر نیوز به نقل از خبرگزاری فارس، ولی داداشی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آستارا با اشاره به دیدار اخیر خود با «مسعود کرباسیان» وزیر امور اقتصاد و دارایی اظهار کرد: در راستای تأمین منابع مالی و آغاز به کار پروژه بزرگ اتصال خط ریلی آستارا به رشت مقرر شد ۵۰۰ میلیون یورو تسهیلات بانکی از طرف آذری دریافت شود.

وی با اشاره به دعوت از وزیر اقتصاد و دارایی جهت حضور در شهرستان آستارا تصریح کرد: مسعود کرباسیان که ریاست کمیسیون مشترک ایران و جمهوری آذربایجان را برعهده دارد؛ جهت بازدید، رفع موانع، تسهیل و تسریع در روند اجرای پروژه راه‌آهن بین‌المللی آستارا- آستارا در هفته‌های آتی به این شهرستان سفر می‌کند.

نماینده مردم شهرستان آستارا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به احتمال سفر روحانی به این شهرستان خاطرنشان کرد: در صورت مساعد بودن شرایط و انجام هماهنگی‌های لازم، رئیس‌جمهور جهت بازدید از راه‌آهن و دیدار با رئیس‌جمهور کشور مقابل در این سفر «مسعود کرباسیان» را همراهی می‌کند.

داداشی با اذعان به اینکه جهت تسریع در امر تجهیز بارانداز، ترمینال باری و انبارهای پروژه راه‌آهن وزیر اقتصاد و دارایی دستور داده‌اند تا طرف آذری به کار خود سرعت دهد، بیان کرد: امیدواریم در آینده شاهد اتفاقات خوبی در توسعه همه‌جانبه این پروژه و به‌طبع آن رشد و توسعه اقتصادی در شهرستان آستارا باشیم.

وی به مشکل تردد بدون ویزا برای مرزنشینان شهرستان آستارا اشاره کرد و گفت: «مسعود کرباسیان» رئیس کمیسیون مشترک ایران و جمهوری آذربایجان قول مساعد داده‌اند که مشکل تردد بدون ویزا برای مرزنشینان این شهرستان را در دستور کار مذاکرات بین دو کشور قرار دهند.

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
کانال های مرتبط با شهرچوبر
آوای چوبر چوبر
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی