چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر


نمایش کمدی «آخر دنیا» در آستارا به روی صحنه می رود
گرفتن پرینت
کد خبر: 8092  |   تاریخ انتشار:۲۳ آذر ۱۳۹۶   |   نویسنده: علیرضا دبیری
نمایش کمدی «آخر دنیا» در آستارا به روی صحنه می رود

به گزارش چوبرنیوز، نمایش کمدی آخر دنیا که با نگاهی به مسائل اجتماعی و روز جامعه  نظیر بیکاری، ربا و اعتیاد  و با زبان تاثیر گذار طنز  از روز چهارشنبه در آستارا  به روی صحنه رفت، با استقبال  تماشاگران دوستدار نمایش های کمدی در این شهرستان مرزنشین روبرو شده است.

نویسندگی و کارگردانی نمایش کمدی آخر دنیا «منصور سفیدگر» از پیشکسوتان نقالی و سیاه بازی کشور است  و این نمایش با هنرمندی هنرمندان خوش ذوق آستارایی که با موضوعات  متنوع میزبان لحظات شاد مردم می شوند، به مدت یک هفته و در سینما دریای آستارا و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان به روی صحنه خواهد رفت.

آرش قربان پور، شایان گل محمدی، حامد ابراهیمی، حسین فهیم پور، آرش نیکوکار، علی خرمی، ستاره معلمی و حانیه طالعی در دو پرده این نمایش هنرنمایی می کنند.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آستارا در این رابطه با بیان اینکه ۴۰۰ هنرمند زیر نظر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آستارا در این شهرستان فعالیت می کنند، اظهار کرد: تماشاگران بزرگترین سرمایه هنرمندان تئاتر و نمایش های کمدی و طنز محسوب می شوند.

شاپور تشرینی افزود: مخاطبان سرمایه هنرمندان نمایش های کمدی در شهرستان آستارا هستند که با استقبال از تمامی نمایش ها انگیزه مضاعفی برای هنرمندان ایجاد می کنند.

  1. آلسا گفت:

    چه جالب… اونجا که خودش زیباست و شاد با این برنامه ها دیگه بهشت میشه. راستی اونجا هم گشت ارشاد داره؟

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
کانال های مرتبط با شهرچوبر
آوای چوبر چوبر
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی